20 тисяч пляшок фальсифікованої горілки (Відео)

By on 05.11.2007

Волинь, фальсифікована горілкаСурогат спритні ділки з Луцька планували реалізувати через мережу роздрібної торгівлі. Недосвідченому оку, кажуть у міліції, розпізнати підробку було годі. На пляшці марки акцизного збору та етикетки. Однак і те і інше кустарного виробництва, а псевдогорілка взагалі нагадувала отруту.

976 ящиків алкоголю під маркою Білоцерківського лікеро-горілчаного заводу вмістилися у «фуру». 5 сортів оковитої дбайливо обтягнули плівкою і транспортували до села Ліпінів, що під Луцьком. Там, каже приватний перевізник Віктор, на нього мали чекати замовники. Одначе ті не з’явилися, прислали лишень чотирьох вантажників і автомобіль на підмогу. А тут іще й міліція нагодилась і вимагає пояснень.

Віктор, водій вантажівки: «Дали накладні, товаротранспортні сертифікати - повністю все. По приїзді сказали мені, куди везти - під’їхати в Луцьку на круг, зустріли і машина привезла мене сюди. - А яка кількість там завантажена? - Я не скажу - там все написано».

Про прибуття партії фальсифікату правоохоронці знали заздалегідь. Не перший місяць «крутилася» інформація, що у три волинські райони - Горохівський, Локачинський і Маневицький – надходить оковита сумнівної якості. «Штампував» сурогат завод під Києвом. Доки одні міліціянти перехоплювали його продукцію в Луцьку, інші перевіряли ланцюжок, що тягнувся аж до Білої Церкви.

Так стало відомо, що цьогоріч на випуск горілки тамтешні підприємці дозволу не мали. Втім, продовжували продавати продукцію через деяких ділків.

Юрій Ткачук, співробітник УМВС України у Волинській області: «З метою перевірки інформації щодо виробництва цієї продукції слідчо-оперативна група в складі ВДСБЕЗ виїхала на місце виготовлення цієї продукції, де в ході обшуків було вилучено 60 тисяч пляшок фальсифікату, 20 тонн спирту, 11 тисяч акцизних марок з ознаками підробки та етикетки для виготовлення ще близько мільйона пляшок фальсифікату».

Горілчаний бізнес київські та луцькі ділки ретельно застрахували від форс-мажору: мали супровідні папери на товар і податкові накладні. Єдиний промах – якість продукту.

Юрій Ткачук, співробітник УМВС України у Волинській області: «Встановлено, що вказана продукція не відповідає вимогам державних стандартів, а акцизні марки являються на ній підробленими.

В даний час встановлено, що фальсифікована алкогольна продукція збувалась на території Волинської і Рівненської областей. В даний час проводяться заходи з метою виявлення її реалізації в інших областях України та доведення причетності даних осіб до скоєних злочинів».

За даним фактом уже порушили кримінальну справу за ознаками статті 204 Кримінального Кодексу України. За неправомірну діяльність підприємцям «світить» 3 роки в’язниці або штраф у сотні тисяч гривень.
// Олександр Стернічук, Інна Суховерхова, Волинська область, НТН


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply