Ахметов фінансуватиме кандидата на виборах мера в м. Рівне?

By on 15.10.2008

АхметовЯк стало відомо Громадській раді, в Рівному на виборах міського голови будуть застосовуватися брудні політичні технології. Якщо російські політтехнологи, найняті політичними силами, лише готують та випробовують технології підкупу голосів виборців, то явище технічних кандидатів уже використовується по повній. Експерти переконують, що виборчу кампанію журналіста Юрія Дюга фінансуватиме Рінат Ахметов. Технічний кандидат за його гроші має відтягнути частину голосів конкурентів Володимира Хомка.

У повідомленні прес-служби Громадської ради Рівного, зокрема, зазначено: "13 жовтня на засіданні члени Громадської ради висловили свою стурбованість безпрецедентним втручанням великого бізнесу у виборчий процес у Рівному. Адже останнім часом Секретаріат Президента та прихильні до нього бізнес-клани пролобіювали вже двох кандидатів. 

Першою ластівкою і основною ударною силою став теперішній директор "Рівнеоблводоканалу" Володимир Хомко. Саме заради цієї кандидатури Секретаріат Президента та голова ОДА Віктор Матчук примусили місцевий осередок помаранчевих "кинути" Сергія Васильчука та підтримати "господарника" Володимира Хомка".

Як показують дослідження Громадської ради Рівного, за В.Хомка здебільшого голосуватимуть люди середнього та старшого віку, які не надто розуміються на політиці. Тобто, колишні виборці В.Хомка та частина виборців Віктора Чайки. Як вважає політолог Центру соціологічних та політичних досліджень "Соціс" Євген Картапашев, "перед його лобістами постає питання: що робити з молодшим електоратом? Для того, щоб ці голоси не дістались іншим конкурентам Володимира Хомка, зокрема народникам, уенпістам, бютівцям, їх відтягуватиме технічний кандидат. Ймовірно, це буде молода прогресивна людина, причетна до медіа-ресурсу". купить сумку

Як стало відомо членам Громадської ради, такою кандидатурою в Києві обрали 22-річногожурналіста, члена партії "Єдиний Центр" Юрія Дюга, який наприкінці минулого тижня особисто їздив на співбесіду до Секретаріату Президента, а довірені особи донецького мільярдера Рената Ахметова підтвердили, що виборчу кампанію Дюга фінансуватимуть структури, підконтрольні донецькому олігарху.

Громадська рада Рівного категорично засуджує такі груби спроби маніпулювання думкою рівненських виборців і закликає їх робити свідомий вибір.

Нагадаємо, вибори мера Рівного пройдуть 30 листопада.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply