BROCARD у Рівному

By on 22.04.2008

Рівне - BROCARD28 квітня 2008 року у місті Рівне відбудеться відкриття нового магазину престижної мережі парфумерії та косметики BROCARD. Магазин розташований у Торгівельному Центрі «Екватор» за адресою вул. Макарова, 23. Новий BROCARD традиційно пропонує широкий асортимент марок – всього близько 230 найменувань всесвітньовідомих брендів парфумерії та косметики класу люкс та мастиж, а також цілий ряд марок нішевої категорії. Магазин буде оформлено у стилі hi-tech із використанням у торгівлі формату open-service. Товар поділено на групи «парфумерія» та «косметика» – декоративна, а також засоби із догляду за шкірою.

У Західній Україні мережу престижної парфумерії та косметики BROCARD вже представлено у Львові, Івано-Франківську, Луцьку та Чернівцях. Крім того, на початку 2008 року BROCARD відкрив новий магазин у Тернополі у Торгівельному Центрі «Подоляни», а на грудень 2008 року заплановано відкриття мережі у Хмельницькому.

Площа нового BROCARD у Рівне складає близько 300 м. кв. Об’єм інвестованих коштів - близько $ 670 тыс.

До кінця 2008 року ТОВ «Брокард-Україна» планує відкриття ще 15 магазинів у всіх регіонах України загальною площею 20 тис. м. кв. Всього до кінця 2008 року компанія планує збільшити своє портфоліо до 60 магазинів. Запланований оборот ТОВ «Брокард-Україна» у 2008 році має скласти $ 130 млн.

Ігор Гут, директор із маркетингу та стратегічного розвитку ТОВ «Брокард-Україна»: «На сьогоднішній день найпріорітетнішим завданням для нашої компанії є закріплення позицій у якості лідера ринку. А це, в свою чергу, означає не менш швидкий розвиток компанії, ніж розвиток всього вітчизняного ринку парфумерії і косметики. Більше того, ми впевнені, що зможемо випередити темпи розвитку на декілька кроків вперед і вже цього року доведемо кількість наших магазинів до 60. Серед наших стратегічних планів – відкриття 100 нових магазинів мережі BROCARD».

Мережа парфумерно-косметичних магазинів BROCARD:

Компанія ТОВ «Брокард-Україна» входить до складу німецького холдингу Brocard Group GmbH & Co.KGa.A., який було створено на початку 90-­х років у Німеччині. На сьогоднішній день холдинг об’єднує більше 20 компаній та працює на декількох європейських ринках – в Германії, Франції, Росії та Україні. На українському ринку компанія представлена з 1995 року.
На даний момент мережа нараховує 50 магазинів площею від 300 до 1000 м кв., розташованих у всіх регіонах України – в Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кременчуці, Луганську, Луцьку, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Севастополі, Тернополі, Харкові, Чернівцях та Рівне.

Всі магазини BROCARD відрізняє дизайнерське оздоблення у стилі hi-tech, а також організація торгівлі у форматі open-service із зручним діленням товару на групи «парфумерія» та «косметика» - декоративна і засоби із догляду.
Парфюмерно-косметична мережа магазинів BROCARD – абсолютний лідер на українському ринку як по об’єму продажів, так і за рівнем технологічних розробок. Більше 300 000 чоловік є постійними клієнтами BROCARD.

В магазинах мережі представлені парфумерія и косметика більш ніж 230 світових брендів класу люкс та мастіж (від Chanel, Lancôme, Dior, Estee Lauder, Sisley та Gucci до Marc O`Polo, Mexx, Naomi Campbell та Mango).

Мережа BROCARD на ексклюзивних правах співпрацює із такими брендами, як Creed, Serge Lutens, Miller Harris, Amouage, Сarthusia, JOVOY, Rance, Bond, Nobile 1942, Dr. Sebah, Bergman, Cellcosmet&Cellmen, Leonor Greyl, Transvital та Declare.
Детальна інформація: www.brocard.ua.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply