Чоловік напоїв власних дітей

By on 07.02.2008

Межиріч, ОстрігНові жертви алкоголю на Рівненщині. Цього разу до реанімації Острозької районної лікарні потрапило двоє братиків-дошкільнят. Діагноз – отруєння сурогатним алкоголем. Випадок розслідує міліція.

За останні три місяці в Острозькому районі до реанімації потрапило четверо дітей із діагнозом отруєння сурогатним алкоголем.

Лише вчора в селі Межиріч батько напоїв двох маленьких синів вином. Розповідати про подробиці цього випадку і показувати дітей мати відмовляється. Каже - боїться помсти чоловіка.

Чаркуватися з двома маленькими синами безробітний житель Межиріч вирішив лише тому, що більше нікому було скласти йому компанію.

Дружина протестувала, та він випхав її за двері і зачинив їх на ключ.

Коли жінці вдалося зайти до хати – у неї вже не було сумнівів, малюкам терміново потрібно до шпиталю.

Анатолій Демчук, головний анестезіолог Острозького району: «Коли діти залишилися з батьком, він вирішив їх пригостити вином, при цьому собі наливав по стакану, їм по стопці, враховуючи вік дітей, що одному 2,5 років, а другому 3,5 роки, доза прийнятого алкоголю для них відповідала середньому ступеню отруєння.

Частіше всього люди вживають алкогольні напої низької якості, а враховуючи, що дитячий організм він ще такий, не такий, як в дорослої людини, діти дуже важко переносять алкогольне отруєння, особливо дію цих сивушних масел».

Місцеві медики зазначають, останнім часом випадки отруєння алкоголем серед дітей частішають. І зазвичай винні в цьому батьки.

Микола Соболєв, заступник прокурора Острозького району: «Тому що проблема дитячого алкоголізму зараз набуває дуже великого значення. Я не думаю, що це лише в нашому районі, але й в цілому по Україні. Я дуже категорично відношуся, що зараз і в гості з дітьми ходять, і на весілля, і в перших рядах, і з такого маленького віку привчають до алкоголю».

Розслідування обставин чергового дитячого отруєння алкоголем уже контролює прокуратура.

Людмила Феняк, заступниця головного лікаря Острозької ЦРЛ: «На даний час працівниками острозького МВ проводиться перевірка, все тримається на контролі прокуратури. Після перевірки буде прийнято процесуальне рішення».

Стан постраждалих дітей уже нормалізувався. Їх відпустили додому. Проте медики наголошують - малюкам просто пощастило, що під час чаркування зайшла мати.
//Інна Білецька, Микола Василюк, Рівненська область, НТН

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1202316300.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply