Допомогу підприємцям пропонують управління економіки міста Рівне та Українська Асоціація Маркетингу

By on 17.12.2008

КризисВ умовах загострення економічної кризи необхідна мобілізація та підвищення ефективності всіх наявних у підприємства ресурсів. Без сумніву, одним із таких ресурсів є рівень професійної кваліфікації людей, котрі працюють на «передньому краї» бізнесу, безпосередньо контактують з споживачем та забезпечують надходження коштів на рахунки підприємства. Такими людьми є менеджери відділу продажів, торгівельні представники, інші фахівці, що здійснюють продажі.

Саме для цих спеціалістів Українська Асоціація Маркетингу проводить тренінг «Техніка ефективних продажів», який відбудеться 23 грудня 2008 року в конференц-залі Рівненського будинку вчених, (м. Рівне, вул. С.Петлюри, 17). Початок тренінгу – о 10:00, орієнтовна тривалість – 6 годин.

Тренінг відбувається за рахунок фінансування управління економіки м. Рівне. Участь у тренінгу безкоштовна.

Обов’язковою умовою участі у тренінгу є попередня реєстрація в РОО ВГО „Українська Асоціація Маркетингу” за телефоном у Рівному: 26-69-89.

Тренінг проводить Олександр Гладунов, бізнес-консультант, віце-президент Всеукраїнської громадської організації “Українська Асоціація Маркетингу”, директор з маркетингу групи компаній „Ленд Вест компані”.

Рівненська обласна організація

Всеукраїнської громадської організації

„Українська Асоціація Маркетингу”

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply