Екологічна загроза на Хрінницькому водосховищі

By on 31.03.2009

водосховищеВласники земельних ділянок, котрі побудували маєтки на берегах Хрінницького водосховища, порушують природний водний баланс. Про це повідомив сьогодні, 30 березня, начальник головного управління Держрибохорони в Рівненській області Валентин Бондарчук.

{mosimage}
Шкоду природі, а відтак, як каже Валентин Бондарчук, і рибним запасам водосховища, вони наносять тим, що поблизу своїх земельних ділянок, що безпосередньо виходять до водного плеса, вибудовують пірси, ставки. Після цього, за словами головного рибного держінспектора Рівненщини, вода у водосховищі замулюється а воно саме поростає очеретом. 

Минулого року, за словами, Валентина Бондарчука, було зафіксовано два таких випадки. Рибінспектори терміново повідомили місцеву владу. Якою була реакція стає зрозумілим з того, що вже минулого тижня на Хрінницькому водосховищі, як каже Валентин Бондарчук, зафіксовано три нових факти такого типу. Тексты лучших песен Риты Оры

Довідка.

Хрінницьке водосховище знаходить на межі Волинської та Рівненської областей. Воно є улюбленим місцем відпочинку мешканців обох регіонів. Вздовж одного берега водосховища розташовані туристичні об‘єкти. На іншому віднедавна будуються приватні дачі.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply