IP- менеджерів готують на Рівненщині

By on 12.10.2009

IP7 жовтня 2009 р. в сесійній залі Рівненської міської ради керівник Рівненського представництва Північно-західного РЦІР Держінвестицій магістр інтелектуальної власності Юрій ТРАЧУК за сприяння Установи «ІнтелПро», та Управління економіки Виконавчого комітету Рівненської міської ради провів семінар «Інтелектуальна власність у промисловості» для керівників інноваційних підприємств міста Рівного.

Теми, висвітлені у семінарі стосувались головним чином інтелектуальної власності для підприємницької діяльності, адже інтелектуальна власність, як правове поняття, не повинна тлумачитися однозначно тільки тими, хто має спеціальну підготовку в цій області. Будь-яке мале і середнє підприємство (МСП) повинно звертати увагу на інтелектуальну власність і знати як отримати переваги від її ефективного використання. Перш ніж МСП зможе скористатися активами інтелектуальної власності (ІВ) воно повинно набути права ІВ. Саме тому, необхідним було надати учасникам семінару детальну інформацію щодо процедур одержання і збереження, охорони прав інтелектуальної власності, інформацію про основи патентів, товарних знаків, авторського права, промислових зразків, корисних моделей та інших прав інтелектуальної власності та забезпечення їх якісного трансферу.

Окрім того, учасники семінару дізнались як скористатись практичними послугами експертів у галузі інтелектуальної власності порталу ІнтелПро (www.intelpro.net). На сьогодні, це провідний в Україні портал, здатний на здійснення комплексу повного циклу обслуговування відвідувачів. Саме там можна знайти відповіді на багато запитань щодо об’єктів інтелектуальної власності та організації інноваційного підприємства.

Окмір того,
там розміщено матеріали щодо методичної підтримки інновацій, навчально-тренінгові, дистанційний сертифікаційний курс з інтелектуальної власності (для поглиблення знань та структуризації своїх знань з видачею відповідного сертифіката).

Лише ґрунтовні знання у сфері інтелектуальної власності дозволять стати активним учасником інтелектуальної діяльності, а інтелектуальний потенціал, інноваційність – це основа успіху будь-якого підприємства та основа підйому економіки Рівненщини.

Довідка: ІР – широко вживана на заході абревіатура повного найменування «intellectual property» (у перекладі з англійської «інтелектуальна власність»)

Крістіна Мічка

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply