Кваліфікація «DJUICE ГОЛ 2009»: гра триває!

By on 23.12.2008

Футбол, Рівне20 та 21 грудня по всій Україні відбулися матчі кваліфікаційного етапу ІV Всеукраїнського чемпіонату з футболу серед школярів «DJUICE ГОЛ 2009» – першого з чотирьох відбірних етапів турніру. За право вийти до наступного раунду чемпіонату боролися учні з 1 960 шкіл у 64 містах України.
У Рівному за право грати на міському етапі змагалися 28 команд. За результатами кваліфікаційного відбору до міського етапу пройшли команди зі шкіл № 3, 13, 10, 27, 1, 16, 17, 26, 8 25, 22, 4, 23, 22, 17 та НВК Колегіум. Саме серед них визначиться одна шкільна команда, яка далі захищатиме честь міста на регіональному етапі «DJUICE ГОЛ 2009» та побореться за право вийти до фіналу.

За результатами кваліфікаційного етапу у кожному місті визначилися команди, які показали найкращий результат – фізичну й ігрову підготовку – та перемогли у своїх підгрупах. Ці команди візьмуть участь в основному турнірі та поборються за звання чемпіона «DJUICE ГОЛ 2009». Далі переможці кваліфікації змагатимуться на міському етапі, який відбудеться 21–22 березня в кожному місті-учаснику.

Юних футболістів, учасників міського етапу, підбадьорюватимуть дівчата з груп підтримки, які розпочнуть змагання за звання чемпіонів «DJUICE ФАН 2009». Взяти участь у «DJUICE ФАН 2009» можуть дівочі групи підтримки лише тих шкіл, які змагатимуться в основному футбольному турнірі. Дівчата виступатимуть у перервах між матчами спортивної серії ігор з артистично-танцювальними номерами.

На матчах кваліфікаційного етапу кожну школу представляла одна команда. У складі команди традиційно виступає семеро гравців із різних класів, двоє з яких запасні. Брати участь у футбольних змаганнях можуть і дівчата, адже «DJUICE ГОЛ 2009» об’єднує всіх! Крім футболістів, у заявці команди на участь у чемпіонаті обов’язково зазначається тренер, під керівництвом якого гравці вирушають здобувати звання чемпіонів.

Цього року для кваліфікаційних ігор запроваджено нові правила. На першому відбірному етапі команди грали короткі матчі тривалістю 10 хв. без перерви (раніше гравці виконували кілька простих вправ із м’ячем). Відтепер справжній футбольний азарт та емоції починаються вже з кваліфікації.

Уже на кваліфікаційному етапі фанати і вболівальники змогли підтримати улюблені команди. Для них прямо в спортзалах під час футбольних матчів організовувалися різноманітні мобільні активності – ігри та конкурси. Всіх переможці й учасники отримали призи та подарунки від «DJUICE». «DJUICE ГОЛ 2009» об’єднує запальних, життєрадісних і активних.

Загалом чемпіонат «DJUICE ГОЛ 2009» складається з чотирьох етапів: кваліфікаційний (20–21 грудня 2008 р.), міський (21–22 березня 2009 р.), регіональний (11 квітня 2009 р.), національний (16 травня 2009 р.). Усі учасники чемпіонату на кожному його етапі отримають призи від «DJUICE», а на переможців, крім титулів чемпіонів, чекають захопливі призи: юні гравці отримають поїздку до Німеччини на футбольний матч найкращих європейських клубів, кращі танцівниці – майстер-клас із відомим українським хореографом, а автор найкращого футбольного прапора – квитки на футбол.

Подробиці шукайте на www.football.djuice.com.ua

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply