Львівська залізниця до Великодня

By on 22.04.2008

До Великодніх свят Львівська залізниця планує ввести в експлуатацію відреставровані вокзальні комплекси чотирьох станцій: Клепарів на Львівщині та Заліщики, Борщів, Бучач на Тернопіллі.

Окрім цього, буде введено в експлуатацію комплекс споруд на станції Підзамче, а також інфарктне відділення Клінічної лікарні Львівської залізниці. Паралельно із цими об’єктами залізничні будівельники проводять реконструкцію гуртожитків по вулиці Широкій, 83-а у Львові та по вулиці Транспортних Будівельників, 10 в Ужгороді. Тривають роботи з реконструкції пансіонату «Львівський залізничник» у Судаку та спортивного комплексу ФСК «Локомотив» (Львів).

Згідно із планом, Львівська залізниця у ІІ кварталі 2008 року введе в експлуатацію вокзальний комплекс станції Вадул-Сирет (Чернівецька область) та завершить реконструкцію гуртожитку в Ужгороді.

Довідково.
Львівська залізниця у першому кварталі 2008 року виконала монтажно-будівельних робіт на суму 28,6 млн. грн. Відтак, порівняно з минулорічними показниками, виконання зросло на 8,7 млн. грн. або на 43,7%. Спеціалісти служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд ДТГО «Львівська залізниця» виконували роботи з капітального ремонту вокзальних комплексів, реконструкції будівель та споруд багатьох відокремлених підрозділів, модернізацію, дообладнання та добудову основних фондів залізниці.

Регіон: Львів, Україна


По мтеріалам:

ПРЕС-ЦЕНТР

«ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply