Львівський «СКА-Спідвей» переміг рівненський «Ураган»

By on 01.06.2009

Рівне«Звичайно, що заїзди були важкими, але я дуже щасливий, адже нашій команді вдалось перемогти. Щоб я хвилювався? То скажу швидше ні, ніж так», – такі враження викликала вчорашня битва на мототреку «СКА», на якому львівський клуб «СКА-Спідвей» із рахунком 44:40 переміг рівненський «Ураган», у 15 (!) річного дебютанта львівської команди Юрія Петрова.

{mosimage}
У складі обох команд є багато досвідчених гонщиків, тому від протистояння львівської команди із рівненською глядачі чекали напруженої та безкомпромісної боротьби. Зрештою так і сталось, обидві команди продемонстрували швидкість та бажання до перемоги, адже у клубах Львова та Рівного переплелись досвід та молодість.

Як і очікувалось поступатись ніхто не збирався. Протягом шести перших заїздів рівненським спідвеїстам вдалось захопити ініціативу, і перед сьомим стартом вони вели 19:17.

Проте, вже наступний, сьомий, старт впевнено виграє львівська команда 5:1. Таким чином «СКА-Спідвей» виходить вперед 22:20. І вже до фінального старту львів`яни не дозволили команді з Рівного жодного разу вийти у перед.

«Я виступав в чемпіонаті Росії, призером та чемпіоном якого неодноразово ставав, також маю нагороди європейського рівня, зараз усе пригадати важко. У Львові стартував вперше всім задоволений, адже ми перемогли, а моя основна справа це набирати очки.

Львівський трек, а точніше доріжка мені сподобалась, все на високому рівні», – поділився враженнями після матчу дебютант львівської команди досвідчений росіянин Семен Власов.

Ще один гонщик із досвідом, який захищає кольори львівського «СКА», поляк Адам Скурницький. Розповів, що він дуже радий повернутись на українські треки. Адже давно тут не виступав, тому радий зустріти старих знайомих. Гонка була важкою, але Адам радий, що команді вдалось здобути перемогу. Також поляк додав, що на його думку, все пройшло на високому рівні, а переміг сильніший.

Довідка.

Спідвейний матч триває 14 заїздів, на старт виходять чотири гонщики по два із кожної команди учасниці. За перше зайняте місце в заїзді спортсмен набирає для свого клубу 3 очки, за друге – 2, за третє – 1, якщо гонщик фінішує четвертим, то він очок не отримує. Таким чином нараховуються командні очки. В 13 заїзді стартують ті спортсмени, які за підсумками попередніх 11 стартів набрали найменшу кількість очок для команди. В 14 заїзді змагаються по два кращі гонщики з кожної команди.

--
ZIK

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply