Людей збивають на пішохідному переході (Video)

By on 25.03.2008

Перехід, РівнеВодії не пригальмовують, коли «зеброю» йдуть медики та їхні пацієнти з дітьми, а навпаки намагаються якомога скоріше проскочити перехід. Вже кілька років міська влада не реагує на звернення працівників ДАІ встановити там світлофор. В результаті днями під колесами на «зебрі» знову загинула людина.

53-річна медсестра Тамара Гордійчук ввечері після роботи поспішала додому разом зі своєю кумою. З Тамарою Щербук вона працювала у відділенні серцево-судинної хірургії обласної лікарні. Втім, жінки навіть не дійшли до зупинки на іншому боці вулиці. Їх просто на «зебрі» збив автомобіль. Обидві рівнянки опинилися на землі: одна дістала травм, інша загинула на місці.

Тамара Щербук, постраждала: «Ну, ми йшли, машини були далеко, бо там ніколи не перейдеш. І вже ступили - і тут падаю».

За кермом автомобіля «Рено», що збив медсестер, сидів 20-річний Михайло.

Михайло, водій: «Я поїхав на заправку, заправився. Повертався назад. Ішов дощ. Я їхав максимум 40 кілометрів, хай 50. Стояла маршрутка, об’їжджала її машина, яка фарами засліпила мене. Я просто нічого не бачив. Жінок побачив я вже перед самою машиною. Я вивернув кермо. Трапився удар. Я відразу ж вивернув на обочину, загальмував. Вийшов: побіг відразу в лікарню».

Колеги загиблої нарікають на водіїв, що не реагують на пішохідні переходи біля обох лікарень на виїзді з міста. За словами медиків, машини не пригальмовують навіть тоді, коли пішохід уже йде «зеброю».

Володимир Данилюк, лікар-хірург: «Вони ж несуться, тут щороку гинуть люди».

Олексій Гуч, лікар-хірург: «В мене був випадок, я почав переходити і був змушений повернутися назад, бо машина їхала».

Любов Гвоздецька, молодша медсестра: «Отак сюдою ми ходимо кожного дня. Вони несуться, не звертають на нас увагу. Тут навіть «зебри» немає, вона вже стерлася. Давлять нас, як котів».

Та, за словами медиків, крім них та пацієнтів, проблемою переходів біля рівненських лікарень ніхто не переймається.

Інна Березовська, старший інспектор ВДАІ м. Рівного: «Ми з 2005 року просимо міську владу поставити там світлофор, але кажуть: грошей немає, там і розмітка не поновлена. І горить один стовп через три».

Якщо міська влада не подбає про безпечний перехід через дорогу, медики пообіцяли вдатися до рішучих дій.

Володимир Антонюк-Кисіль, завідувач відділення серцево-судинної хірургії: «А якщо ні, то ми перекриємо дорогу, зробимо живий ланцюг».

Лікарі та медсестри – у відчаї. Вони кажуть: готові навіть власноруч прокопати підземний перехід до зупинки, перед якою загинули двоє їхніх колег.
// Тетяна Корпусова, Микола Гринь, Рівненська область, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv//i/nvideo/1206376200.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply