МДЦ «Артек» приймає фіналістів! Підтримаймо рівненську команду!

By on 18.05.2009

БіолаЗ 20 по 23 травня центр шкільного спортивного життя переміститься на південний берег Криму.

ТМ «Біола», за традицією, збирає в МДЦ «Артек» кращі шкільні команди з усіх куточків України. В фіналі всеукраїнського шкільного руху «Біола – Ігри Чемпіонів», під девізом «Будь першим!», 23 найсильніших команди боротимуться за звання Чемпіона 2009 року.
Честь Рівненщини захищатимуть школярі з с. Олександрія, Рівненського району.

Надає оптимізму той факт, що список команд-учасниць «Біола – Ігри Чемпіонів» поповнюється новими й новими школами. Росте й географія руху: цього року підключилися школярі Тернопільської та Рівненської областей. Новачки змагань не дозволяють «старожилам» розслаблятися, складаючи їм серйозну конкуренцію. Так, лише школярі з Макіївки, Бахмача і Богородчан третій рік поспіль стають чемпіонами відбірного етапу, решта призерів – «свіжа кров» спортивного руху.

«Біола – Ігри Чемпіонів» збирають на одному спортивному майданчику не лише найкращі спортивні шкільні команди України: в кожної команди будуть «зіркові» наставники: відомі діячі культури, спорту, шоу бізнесу та кіно.

Команда Спортивного клуба «Біола» розробила для фіналу «Біола – Ігри Чемпіонів» багато незвичайних, веселих і захопливих конкурсів. Деякі з них мають назву олімпійських дисциплін: «Біатлон», «Фехтування», «Бокс», «Стрільба»…Їх також проводитимуть на спеціально створених для Ігор надувних конструкціях. Щоб перемогти в змаганнях, важливо не лише мати добру фізичну підготовку, але й винахідливість та чудовий настрій. Ну, а без взаємної підтримки в команді на перемогу немає чого розраховувати!

Відповідальну роль головного рефері фінальних ігор традиційно буде виконувати олімпійський призер та віце-президент Спортивного Клуба «Біола» - Олександр Крикун.

Організатор наймасовішого дитячого спортивного проекта - ТМ "Біола". За три роки існування проекту «Біола – Ігри Чемпіонів», у змаганнях взяли участь близько 5 мільйонів школярів зі всієї України, перетворивши цей проект у національний шкільний рух.

Співорганізаторами найпопулярніших шкільних змагань «Біола – Ігри Чемпіонів»виступають Міністерство сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Асоціація атлетів «Клуб «Біола», під патронатом НОК України.
У 2009 році всеукраїнські шкільні змагання взяв під свою опіку Президент України. Також у склад оргкомітету ввійшов Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Напевно, останній етап змагань для всіх буде найскладнішим. Це крок, який вирішить підсумок битви. І часто саме фінальне випробовування несе багато несподіванок. Скоро ми дізнаємося, які відкриття та сюрпризи подарує нам фінал «Біола – Ігри Чемпіонів», чекати залишилось зовсім недовго!

Цікаві факти про «Біола – Ігри Чемпіонів»

- Для педагогів та самих школярів участь у «Біола – Ігри Чемпіонів» - відповідальна місія: з кожним роком учасники відбірних турів демонструють все більш високі результати.
- Команда з Макіївки (Донецька область) спорудила з підручних матеріалів 20-и метрову смугу перешкод і старанно тренувалися на кожному занятті фізкультурою, щоб напевно вийти у фінал змагань.
- Вікторія Корконішко, обдарована школярка з Макіївки, на фінальних змаганнях привернула увагу Людмили Блонської, члена СК «Біола», Чемпіонка світу з легкоатлетичного багатоборства. Людмила допомогла дівчинці поступити в училище Олімпійського резерву в Донецьку. - 5 команд – переможців відбірних турів, вже вдруге представляють свої області в фіналі.
- 3 команди - з Макіївки, Бахмача та Богородчан третій рік поспіль потрапляють у фінал проекта.
- 14 шкільних команд вперше були удостоєні звання Чемпіона своєї області.

- Команда з міста Деражня, – минулорічні Чемпіони, цього року не представлятимуть свою область: через зростання конкуренції школярі не змогли пройти відбірний етап.

- В обласних турах взяли участь 471 найкраща команда з усієї України, які спочатку стали переможцями спочатку в рідній школі, а відтак і в районі.

Почесні гості фінальної частини проекту «Біола – Ігри Чемпіонів - 2009»
:

Павленко Юрій Олексійович – Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту

Дутчак Мирослав Васильович – заступник Міністразаместитель Министра України у справах сім’ї, молоді та спорту

Гамов В’ячеслав Георгійович – Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

Костенко Павло Іванович – Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім`ї, молоді та спорту

Бубка Сергій Назарович – президент Національного олімпійського комітету України

Ірина Мерлені – Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби

Юрій Білоног – Олімпійський Чемпіон зі штовхання ядра

Яна Клочкова – чотириразова Олімпійська Чемпіонка з плавання

Вадим Гутцайт – Олімпійський Чемпіон з фехтування

Анна Сорокіна – призер Олімпійських Ігор зі стрибків у воду

Світлана Мазій – призер Олімпійських Ігор з академічної греблі

Олена Садовнича – призер Олімпійських Ігор зі стрільби з лука

Олена Говорова – призер Олімпійських Ігор з легкої атлетики

Інга Бабакова – призер Олімпійських Ігор з легкої атлетики

Олександр Крикун – призер Олімпійських Ігор з метання молоту, Голова Комісії Атлетів Національного Олімпійського Комітету України

Біола – Ігри Чемпіонів

Біола – Ігри Чемпіонів

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply