Медсестра врятувала людей з полом’я (Відео)

By on 13.04.2008

Медсестра, РівнеНа Рівненщині молода медсестра витягла з палаючого будинку дівчину із матір’ю та подружжя пенсіонерів, один з яких після хвороби погано пересувається. Надихавшись димом, сама рятівниця втратила свідомість, і її шпиталізували.

27-річна медсестра Галина Кондрашова, ризикуючи власним життям, витягла з палаючого будинку трьох дорослих людей. Жінка розповідає, як пізнього вечора гостювала у своєї подруги в Здолбунові. Раптом помітила, що із сусіднього будинку виривається вогонь із густим димом.

Галина Кондрашова, медсестра: «У вікні стояла дівчина, просила допомоги. Я кинулася її витягати, потім ще маму її витягли, а потім і діда. Але з ним було важко. Я на нього воду налила. Він не рухався. Його було тяжко тягти. Я його і за волосся тягла, і за вуха».

Що було далі, Галина не пам’ятає. Вона надихалася диму, і втратила свідомість. Опритомніла вже у лікарні.

Петро Бухало, зав. реанімаційним відділенням Здолбунівської лікарні: «Діагноз у неї був відомий з самого початку, бо ми знали, що її привезли з пожару. В неї було отруєння чадним газом, понижений гемоглобін».

Сьогодні Галину перевели до іншого відділення, оскільки вона почувається вже краще. Жінка приймає відвідувачів, які щиро захоплюються її героїчним вчинком.

Олег Голодько, інспектор із пожежного нагляду Здолбунівського району: «Цей вчинок, що вона розповіла про нього, вона зробила до приїзду пожежників. А вже потім люди викликали пожежників, і ті приїхали».

Вражені сміливістю молодої медсестри й сусіди врятованої родини. Багато хто бачив пожежу, і як жінка рятувала людей, але допомогти їй майже ніхто не наважився. Лише Сергій Гульчук витягав разом із Галиною хворого деда.

Сергій Гульчук, сусід: «Кричать дівчата: поможіть тянути. Я туди, а він важкий. Мене вдарило кіптявою, і дівчата сказали відійти».

Погорільці відмовились від спілкування з журналістами. Послалися на складні сімейні обставини та погане самопочуття. Люди визнають, що своїм життям зобов’язанні медсестрі Галині. Наразі фахівці з’ясовують причину пожежі.
// Тетяна Корпусова, Андрій Якобчук, Рівненська область, НТН.

Регіон: Здолбунів, Рівне

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1207548480.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply