METRO Cash & Carry разом з клієнтами гарантують низькі ціни

By on 15.06.2009

МЕТРО«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» залучає своїх професійних клієнтів у формування цін за винагороду у 100 грн.


Тепер кожний зареєстрований клієнт METRO Cash & Carry може допомогти компанії пропонувати найнижчі ціни і отримати за це винагороду. В проекті бере участь близько 300 найменувань найпопулярніших продовольчих та непродовольчих товарів з асортименту центрів оптової торгівлі METRO. Список товарів зазначений в спеціальних брошурах, які розповсюджуються в магазинах та надсилаються клієнтам поштою.

Для того, щоб взяти участь в проекті та отримати ваучер номіналом в 100 грн., клієнту необхідно надати фіскальний чек з будь-яким з 300-х товарів, який було придбано в іншому магазині за ціною нижчою від тієї, що пропонує METRO. Ваучер дає право на придбання товарів на суму 100 грн. в магазині METRO протягом місяця.

Разом з виданням ваучеру METRO Cash & Carry знижує ціну на зазначений товар, і таким чином гарантує стабільні низькі ціни в своїх центрах оптової торгівлі.

Проект діє в усіх 25-ти магазинах METRO у 18-ти українських містах. Після успішного пілотного запуску проекту в березні цього року, його дія розповсюдилась на всі міста присутності METRO. Протягом перших двох місяців роботи проекту клієнти компанії в одному лише Києві отримали 234 ваучери.

“Як надійний партнер METRO Cash & Carry хоче не тільки пропонувати своїм професійним клієнтам широкий асортимент продовольчих та непродовольчих товарів за постійно низькими цінами, але також залучати їх до своєї діяльності. Ми вдячні представникам малого та середнього бізнесу за їх підтримку, зокрема цього проекту ”, – сказав Ян Церман, директор з закупівель продовольчої групи товарів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

З 3 червня МETRO Cash & Carry пропонує ще одну акцію, що допомагає економити гроші. Клієнт може отримати знижку у 20% на побутову техніку, телевізори, комп’ютери та монітори, якщо принесе стару техніку відповідної категорії. Акція діє в усіх 25-ти оптових магазинах METRO до 16 червня.

З моменту виходу на ринок України в 2003 році METRO Cash & Carry відкрила 25 магазинів: чотири в Києві, два у Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і Харкові та по одному у Львові, Луганську, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Макіївці, Маріуполі та Симферополі. METRO Cash & Carry інвестувала в економіку країни 460 млн. євро та створила близько 7 000 робочих місць.

Адрес METRO Cash & Carry у Рівному: вул. Макарова, 21.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply