METRO Cash & Carry запроваджує щорічну премію «Кращий постачальник»

By on 13.10.2009

METROРівне, 8 жовтня 2009 р. – «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» започатковує у 17 містах своєї присутності проект «Кращий постачальник METRO». У кожному регіоні буде обрано одного переможця. Сьогодні церемонія нагородження відбулась у Рівне.

У присутності управлінського складу торгового центру «МЕТРО», його постачальників та клієнтів, а також представників місцевих органів влади, серед яких були Васильчук С.М. – заступник міського голови, Єремчук Іван Іванович – заступник начальника управління економіки, Остапенко Ігор Миколайович – начальник управління торгівлі та громадського харчування, «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» назвала кращого постачальника в Рівненській області. Ним став Костопільський завод продовольчих товарів.

Переможців проекту визначає топ-менеджмент «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за прозорою схемою оцінки їх роботи, яка враховує усі основні параметри співпраці між торговою компанією та постачальником: стабільно висока якість продукції, своєчасне та повноцінне виконання поставок, досвід співробітництва з магазинами та відділом закупівель «МЕТРО», правильне та своєчасне оформлення та надання супроводжуючих документів.

Журі оцінювало номінантів за вищезазначеними критеріями згідно внутрішніх баз даних та оцінок компанії. Усього було розглянуто понад 1 300 постачальників, з котрими співпрацює «МЕТРО Кеш енд Кері Україна». Більше 90% товарів компанія закуповує в українських виробників, дистриб’юторів та імпортерів. В Рівненській області «МЕТРО» співпрацює з сімнадцятьма місцевими постачальниками.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» спрямовує значні зусилля на підтримку місцевої економіки, що стає особливо важливим за поточних економічних умов. Успішне співробітництво з місцевими постачальниками є одним з базових принципів нашої роботи та запорукою розвитку в Рівненській області, - сказав Ярема Івахів, директор центру оптової торгівлі «МЕТРО» в Рівне. – За допомогою проекту «Кращий постачальник METRO» ми хочемо віддячити нашим надійним партнерам за їх підтримку та співробітництво. Сподіваємось, що за допомогою цієї премії ми не тільки зміцнимо співробітництво з існуючими, але й знайдемо нових партнерів в Рівненському регіоні».

Кращі місцеві постачальники будуть оголошені з 11 вересня по 8 жовтня під час церемоній нагородження, що відбудуться у всіх регіонах присутності «МЕТРО Кеш енд Кері». Лауреати отримають дипломи та подарунки.

Церемонії нагородження супроводжуються дегустацією, презентацією та продажем за спеціальними низькими цінами продовольчих товарів від провідних українських постачальників, а також кулінарними майстер-класами від клієнтів компанії. В Рівному своєю майстерністю з клієнтами «МЕТРО» поділився шеф-кухар ресторану «Саторі».

З моменту виходу на ринок України в 2003 році METRO Cash & Carry відкрила 25 магазинів: чотири в Києві, два у Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і Харкові та по одному у Львові, Луганську, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Макіївці, Маріуполі та Симферополі. METRO Cash & Carry інвестувала в економіку країни 460 млн. євро та створила близько 7 000 робочих місць.

___________________

METRO Cash & Carry управляє 650 центрами оптової торгівлі в 29 країнах. Численність персоналу компанії перевищує 100 000 чоловік, а її продажі за минулий рік склали 33,1 млрд. євро. METRO Cash & Carry –– це торговельний підрозділ METRO Group, однієї з найбільших торгових компаній в світі. В 2008 році продажі METRO Group склали 68 млрд. євро. В 2 200 магазинах компанії в 32 країнах світу працює близько 300,000 чоловік. METRO Group має в своєму складі наступні торговельні підрозділи: METRO / Makro Cash & Carry, гіпермаркети Real, Media Markt і Saturn – лідер торгівлі відео - та аудіотехнікою в Європі, а також універмаги Galeria Kaufhof.
Сайт www.metrogroup.de.

Відділ корпоративних комунікацій


ТОВ «METРO Кеш енд Кері Україна»

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply