Міська Рада продала будинок з людьми (Відео)

By on 19.03.2008

Рівне, підпал будинкуТаким чином столична фірма планувала будівництво комплексу громадського харчування.

Втім про відселення людей новий власник не подбав, у зв’язку з чим договір купівлі-продажу після втручання обласної прокуратури можуть анулювати.

А поки мешканці не звільняють своїх помешкань добровільно, їхній будинок навмисне підпалили.

Останній підпал – це спосіб витурити непокірливих рівнян із їхнього законного помешкання, - вважають погорільці. Підприємців уже не перший рік цікавить гарний шматок недешевої рівненської землі в районі автовокзалу.

Втім тут і досі стоїть одноповерховий дерев’яний будинок на вісім сімей - тепер уже аварійний. Адже пожежа у січні цього року знищила стіни й покрівлю.

Сергій Потеруха, головний держінспектор із пожежного нагляду м. Рівне: «Сам газ не міг загорітися, а тому використовувалося джерело зовні, це однозначно. Пошкоджені навмисне і викручені гвинти газової труби, і на місці ми знайшли запальничку».

Перевірку за фактом підпалу почала прокуратура Рівненської області. Підозрюваних поки не встановили, втім з’ясували інший факт, про якій погорільці навіть не здогадувалися. Виявляється, будинок продали разом із людьми ще чотири роки тому.

Анатолій Пришко, прокурор Рівненської області: «В кінці 2004 року на підставі рішення Рівненської міської ради продано незаконно київській фірмі під заклад харчування землю разом із будинком та людьми».

Люди не вірять, що міські чиновники могли їх продати разом із будинком. Оскільки, за законом, влада мала б надати мешканцям інше житло.

Тетяна Подсада, постраждала: «Я однозначно заявляю, я можу казати лише за себе, але мені жодного разу не пропонували ніякої квартири».

Наталія Поліщук, начальник управління комунальною власністю міста: «За умовами договору, покупець мав дати їм житло. Але свої обов’язки не виконав. Тепер долю договору про купівлю-продаж буде вирішувати суд».

За фактом службової недбалості посадовцями Рівненської міської ради прокуратура порушила кримінальну справу.

//З Рівненської області Тетяна Корпусова, Дмитро Шамшин, НТН

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1205910120.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply