МІСЬКИЙ ЕТАП «DJUICE ГОЛ 2009»

By on 18.03.2009

Djuice ГолПротягом двох днів, 21 та 22 березня, у Рівному відбудеться міський етап ІV Всеукраїнського чемпіонату з футболу серед школярів «DJUICE ГОЛ 2009» – другий із чотирьох етапів турніру.
За право вийти до наступного раунду чемпіонату боротимуться школярі в 64 містах України. До юних футболістів долучаться дівчата з груп підтримки у рамках чемпіонату «DJUICE ФАН 2009». 

 

Мета міського етапу – серед кращих команд, які раніше успішно пройшли кваліфікацію, визначити команди, котрі представлятимуть місто на регіональному етапі та поборються за звання чемпіона «DJUICE ГОЛ 2009». 

У Рівному за право грати на міському етапі змагалися 28 команд. За результатами кваліфікаційного відбору до міського етапу пройшли команди зі шкіл № 3, 13, 10, 27, 1, 16, 17, 26, 8 25, 22, 4, 23, 22, 17 та НВК Колегіум.

У складі футбольної команди виступає семеро гравців із різних класів, двоє з них запасні. На міському етапі команди зіграють 2 тайми по 15 хвилин із 10-хвилинною перервою.

До юних футболістів на міському етапі приєднаються дівчата з груп підтримки. 21 березня вони розпочнуть змагання за звання чемпіонів «DJUICE ФАН 2009». Взяти участь у цьому чемпіонаті можуть групи підтримки лише з тих шкіл, які за результатами кваліфікації пройшли до міського етапу. У складі групи виступає 7 дівчаток. Кожна група повинна представити на суд журі спортивно-танцювальний номер тривалістю від 2 хв. до 2 хв. 30 сек. Троє членів суддівської колегії оцінюють виступ за двома параметрами: техніка та артистизм. По кожному з критеріїв група може отримати максимум 12 балів. Далі оцінки суддів сумуються і діляться на три – це і є оцінка виступу групи підтримки.

Одночасно зі спортивними змаганнями стартував конкурс на кращий прапор футбольної команди для всіх уболівальників. Юні художники залучили всі свої таланти й фантазію і на початку березня представили на суд публіки результати кількамісячної творчої праці. Переможця визначить он-лайн голосування на сайті чемпіонату www.football.djuice.com.ua, яке триватиме до 16 травня. Проголосувати за найоригінальніший і найбарвистіший футбольний прапор може кожен охочий.
Загалом чемпіонат «DJUICE ГОЛ 2009» складається з чотирьох етапів. Кваліфікаційний етап відбувся 20–21 грудня 2008 р., а попереду ще два етапи:

• регіональний (11 квітня 2009 р.),

• національний (16 травня 2009 р.).

Усі учасники чемпіонату на кожному його етапі отримають призи від «DJUICE», а на переможців, крім титулів чемпіонів, чекають захопливі призи: юні гравці отримають поїздку до Німеччини на футбольний матч найкращих європейських клубів, кращі танцівниці – майстер-клас із відомим українським хореографом Дмитром Коляденком, а автори найкращого футбольного прапора – квитки на футбол. стб онлайн

«DJUICE ГОЛ» – один із важливих елементів стилю життя від «DJUICE»: здорового, активного, успішного, енергійного, різнобічного, спрямованого на краще майбутнє.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply