На Рівненщині чоловік напоїв горілкою 6-річного племінника (Відео)

By on 28.01.2008

РівненщинаПо результатах дослідження ВОЗ, з понад 40 країн Україна на першому місці за рівнем пияцтва серед підлітків. Так, в одному з сіл Рівненщини за останні 2 місяці горілкою отруїлося двоє малюків. Чотирирічну дівчинку врятувати не вдалося, а два дні тому до реанімації потрапив 6-річний хлопчик.

Назарчика Захарчука мати щойно забрала з лікарні, куди він потрапив два дні тому із сильним алкогольним отруєнням. Розповідає, горілкою його напоїв 8-річний двоюрідний брат разом із дядьком. Бабуся хлопчика запевняє, що у їх родині алкоголю не вживають, а ось дальші родичі та сусіди до нього не байдужі.

Марія Захарчук, бабуся постраждалого хлопчика: «Я нічого не знаю, нічого не бачила. Але він каже, що мене наполи Руслан і Петро, а вони ж постійно в запоях, постійно п’ють. Я не похвалю своєї дочки, вони ж постійно п’ють. Ще півгодини, і дитина була б вмерла».

35-річний дядько Назарчика спиртним зловживає, але що змусило чоловіка пригощати чаркою шестилітнього племінника – в селі не знають. Та через такі собі розваги п’яниці хлопчик потрапив до реанімації. Медики кажуть, випив 300 грамів горілки.

Тетяна Бовкунова, завідувачка дитячим відділенням Острозької ЦРЛ: «В реанімації дитинці надавалася необхідна допомога. Проводилася інфузійна терапія, яка покращувала стан здоров’я дитини, тому що при поступленні дитина була в’яла. Відмічалася нудота, слабість різка, дитина буквально валилася з ніг. Мама вчора написала розписку та самовільно забрала додому».

Лікарі кажуть, якби до лікарні Назара привезли бодай на годину пізніше, його життя опинилося б під загрозою.

Два місяці тому через алкогольне отруєння в селі померла 4-річна дівчинка. Її вином напоїла рідна мати.

Микола Соболєв, заст. прокурора Острозького району: «Під час проведення перевірки було встановлено, що мама дала своїй дитини приблизно 200 грамів горілчаних виробів, внаслідок чого дитина померла. Була порушена кримінальна справа та направлена до суду. Два дні тому аналогічний випадок стався в тому самому селі, де з алкогольним отруєнням до лікарні потрапив 6-річнимй хлопчик. В даний час працівниками міліції проводиться перевірка».

Лише до відділення інтоксикації Рівненської дитячої обласної лікарні з алкогольним отруєнням у тяжкому стані щороку потрапляє, щонайменше, десятеро дітей. Медикам зазвичай вдається їх врятувати, але вони наголошують, що таке навантаження надзвичайно шкідливе для дитячого організму. І додають: для малюків навіть найменша доза алкоголю може стати смертельною.

// Інна Білецька, Микола Василюк, Рівненська область, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1201361820.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply