На Рівненщині прийомного сина підозрюють у вбивстві пенсіонерів

By on 20.12.2007

РівненщинаНа думку правоохоронців, чоловік пішов на цей злочин разом зі своїм спільником заради грошей, які збирали з кожної пенсії його батьки. Відмова стареньких дати чоловікові 7 тисяч гривень розізлила пасинка не на жарт.

Пасинок убив своїх прийомних батьків за 7 700 гривень. Принаймні, в цьому підозрюють правоохоронці 34-річного Олександра. Тіла пенсіонерів знайшла в їхній хатині невістка. Експерти з‘ясували, що смерть настала внаслідок травм голови. Їх убивця завдав металевою лапою, яку використовують для виготовлення та ремонту взуття.

Олександр Нартюк, в. о. керівника Дубенського РВ міліції: «Виявили трупи. Підозрюваним став пасинок вбитих Олександр».

Міліціянти кажуть: на злочин Олександр пішов не сам. Раніше засуджений за хуліганство чоловік узяв із собою товариша – 29-річного Юрія. Той теж колись відсидів за крадіжку телички в односельців.

Затримали Юрка в селі, а Олександра – вже на вокзалі в Дубні. В обох вилучили поцуплені з хати стареньких гроші.

Сергій Піддубний, керівник УМВСУ в Рівненській області: «Вони раніше судимі за грабежі та підпали, їх знайшли о п’ятій ранку обох. Вони винесли з хати 8 тисяч гривень».

 Колись від затриманого Олександра відмовились рідні батьки, а загиблі його всиновили. Вони привезли 4-річного Сашка з дитячого притулку, що на Доненччині, аби стати для нього справжніми батьками. Хлопчик ріс, як і більшість у селі: хоч і не заможно, зате в любові та піклуванні. Закінчив школу, пішов до армії. Працював трактористом, їздив на заробітки. Двічі Олександр одружувався. Тепер свою невдячність прийомним батькам він спокутуватиме за ґратами.

// З Рівненської області Тетяна Корпусова, Михайло Мельник, НТН.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply