На виклику побили лікаря швидкої (Відео)

By on 12.02.2008

Рівне

Лікар бригади «швидкої допомоги» Леонід Овчарук поспішав на виклик. В кімнаті гуртожитку на його допомогу чекав хворий. Бригада медиків і не уявляла, що опиниться в пастці.

Леонід Овчарук, лікар бригади швидкої допомоги: «Зайшли в кімнату, там темно. Чую: дєвкі, бігом везіть у больніцу. А фельдшер моя каже: ми не дєвкі, а лікарі, а дєвкі стоять на трасі. А вони бігом, бо зараз ноги поламаємо. Тоді я кажу їй: біжи, викликай міліцію. А мене там зажали до шафи і давай гамселити. Я не пам’ятаю, як я вирвався».

Олена Понтус, голова профспілки швидкої допомоги м. Рівного: «Вони кажуть йому: вези в лікарню. А в обов’язки лікаря входить спочатку оглянути хворого, а тоді поставити діагноз і вирішувати, чи везти його кудись. А в результаті нашого лікаря побили. Бригада викликала міліцію. А кривдники тим часом повтікали».

Карета «швидкої» везла до лікарні вже самого медичного працівника з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, вибиті зуби, розбиті ніс і губа.

Леонід Овчарук каже, попри темряву в кімнаті гуртожитку, розгледів нападників.

Леонід Овчарук, лікар бригади швидкої допомоги: «Бив один чоловік, високий такий, і ще двоє знаходилися в кімнаті, теж високого зросту».

Медики одразу викликали міліціянтів. Ті вже знайшли кривдника. Це приватний підприємець.

Віталій Чубаєвський, начальник міського відділу УВМСУ: «На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, яка констатувала, що під час надання допомоги лікар вступив у словесну перепалку і виникла конфліктна ситуація зі знайомим потерпілого, і останній наніс лікарю декілька ударів, завдав тілесні ушкодження. Зараз зловмисника затримано, він дав покази».

Нині правоохоронці чекають на висновки судово-медичної експертизи.

За її результатами вирішуватимуть, чи порушувати кримінальну справу. Тим часом у профспілці швидкої допомоги кажуть - дедалі частіше люди, до яких приїжджає медична допомога, поводяться неадекватно: лаються, б‘ються.

Олена Понтус, голова профспілки швидкої допомоги м. Рівного: «От нашому фельдшеру запустили утюгом у голову, він після цього пішов на інвалідність.

А було таке - їхали на виклик, авто підрізало, і дали нашому водієві, зуби вибили».

Анатолій Басовець, водій швидкої допомоги: «Включив мігалки, їду на виклик, вискакують четверо з машини, усі до мене. Відкривають дверку, і б’є мене в зуби, не каже: чого, за що?»

Нині у «швидкій» серйозно замислюються над тим, щоб озброїти всі бригади засобами самозахисту. //Тетяна Корпусова, Інна Білецька, Ярослав Катеринчук, Рівне, НТН

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1202800260.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply