Наглядач колонії співпрацював з ув’язненими (Відео)

By on 23.02.2008

Городище, колоніяМаріхуану та амфетаміни для ув`язнених мав намір пронести офіцер колонії максимального рівня безпеки в Городищі. Затримання відбулося під час передачі наркотичних речовин від посередника нечистому на руку наглядачу. Зараз же прокуратура завершила досудове слідство у цій справі, розпочате наприкінці минулого року.

Городищенська колонія має максимальний рівень безпеки. Тут утримують особливо небезпечних злочинців і тих, хто відбуває довічне покарання. Серед них чимало наркозалежних, - каже керівництво закладу. А тому прохання принести наркотики за винагороду для офіцерів колонії не дивина. Проте зазвичай в’язням відмовляють.

Олег Степанюк, заступник керівник Городищенської колонії: «Було до цього такі випадки, може і будуть, щодо того, що засуджені звертаються і будуть звертатися. Ніхто не спорить, стільки років відбувши міру покарання, перебуваючи в інших колоніях, вони психологічно дуже змінюють свою психологію.

Не в тому сенсі, як ми розуміємо, а протилежному. І якщо більш-менш співробітник видається слабкішим психологічно, засуджений це відчує і відчуває те, що того чи іншого можна спонукати пронести заборонені засоби – спиртні напої чи наркотики. Звичайно, не всі засуджені до цього схильні».

Та цього разу одному із засуджених таки вдалося вмовити працівника колонії із 20-річним стажем роботи піти на злочин. Поблизу одного із кафе міста офіцер, що працював начальником відділення, отримав пакет із маріхуаною та амфетамінами. За свої послуги на місці він отримав 500 гривень.

Та вже за мить його затримали правоохоронці.

Роман Федик, прокурор м. Рівного: «Даний громадянин був затриманий працівниками по боротьбі із організованою злочинністю, була порушена кримінальна справа, розслідувана, йому пред`явлено обвинувачення. Звичайно, він свою провину визнав повністю, сприяв слідству».

Тепер офіцер перебуває на підписці про невиїзд. Від роботи у виправному закладі його відсторонили.

Олег Степанюк, заступник керівника Городищенської колонії: «Ми по ньому мір не приймали поки що. Згідно з постановою прокуратури його відсторонено від справ, проте поки він рахується нашим працівником. Профілактуємо весь особовий склад, ми цей факт не скриваємо і не хочемо скривати».

Правоохоронці уже готові передати справу до суду. Там і вирішать, чи доведеться капітану опинитися по інший бік колючого дроту.
// Інна Білецька, Микола Василюк, Рівненська область, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1203698160.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply