Народження дітей – новий заробіток для неблагополучних сімей Рівненщини

By on 02.04.2009

немовлятаЗапровадження грошових виплат за народження дітей стимулює народжуваність у неблагополучних сім‘ях на Рівненському Поліссі. Про це сьогодні, 1 квітня, йшлося на засіданні колегії Рівненської ОДА, де йшлося про питання захисту майнових прав дітей-сиріт.

{mosimage}
За словами голови Дубровицької райдержадміністрації (поліська зона області) Леоніда Стрибулевича, вчора в РДА обговорювалося питання про те, як бути з однією молодою мамою, котра виховує півторарічну дитину, в якої через недбалість матері зафіксовано запалення легень. 

Мати, за словами Леоніда Стрибулевича, зловживає спиртним. Коли почали розбиратися, як каже очільник району, то виявилося, що в березні жінка народила ще одне дитя. Тепер чиновники не знають як вчинити, адже, як прогнозує Леонід Стрибулевич, забравши двох дітей на державне виховання, не виключено, що жінка народить утретє. „Інших джерел доходу в неї нема”, - каже Леонід Стрибулевич. хлопья кукурузные

Керівник Дубровицької РДА навів приклад по селу Переброди, де зареєстровано 30 вагітних жінок. Більша половина з них, за його словами, - з неблагополучних сімей.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply