Новий рік у рівненських баскетболістів

By on 11.01.2008

Традиційним спортивним святом відзначили Новий рік вихованці баскетбольного відділення Рівненської обласної ДЮСШ, у якому взяли участь і гравці “Пульсара”.

{mosimage}До участі в різноманітних конкурсах та естафетах Дід Мороз (його роль блискуче виконав директор ОДЮСШ Сергій Шемосюк) запросив юних баскетболістів усіх вікових груп: від наймолодших і до випускників 2008 року.

А нагородою для всіх учасників були солодкі подарунки, про які подбали спонсори і меценати свята. Після новорічних привітань заступника голови облради Валентина Королюка та президента БК-93 “Пульсар” Віктора Прищепи, заслужені подарунки отримали найкращі учні ОДЮСШ: Тетяна Смик (1996 р.н.), Ірина Бабинська та Андрій Чайка (1994 р.н.), Іван Семенюк (1993 р.н.), Сергій Савчук (1992 р.н.), Степан Чорнолоз (1991 р.н.). Кращим гравцем команди “Пульсар” визнано Іллю Шемосюка, суддею — Ігоря Труша, тренером — Сергія Шемосюка. Були відзначені і громадські тренери Андрій Кравцов і Олег Максютинський (до речі, гравець першого складу “Пульсара”). Відзнаки отримали і наставники юних баскетболістів: Олександр Буханевич, Валерій Жартун, Олег Єфімчук, Ігор Кісліцин, Марина Панюк, Ігор Поліщук, Жанна Чайка. А після церемонії нагородження розпочалися веселі змагання. Вперше за останні роки у святі брали участь і дівчата — команди БК “Сузір’я” 1994 і 1996 років народження — лідери у своїх вікових групах Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Юнки нарівні змагалися з хлопцями й мали шалену підтримку глядачів.

Та найбільше емоцій викликав незвичайний двобій, у якому зустрілися найстарші, 17-річні вихованці ОДЮСШ (цьогорічні випускники школи) і гравці “Пульсара”. Майстри оранжевої кульки, “шкодуючи” своїх молодших суперників, одягли боксерські рукавиці. На додачу Олексій Гусаковський начепив протигаз, а Андрій Артимович — “дуже страшну” маску. Але ні авторитет “пульсарівців”, ні маска не налякали молодь, яка одразу почала штурмувати кільце суперників. І три чверті ігрового часу саме команда ОДЮСШ лідирувала в рахунку.

Але поступово старші гравці, призвичаївшись до своїх “малих” суперників, частіше почали влучати в їхнє кільце. А коли до закінчення зустрічі залишалося кілька секунд, вони зуміли вирівняти ситуацію — дружня нічия 12:12. Цікавість викликав ще один традиційний конкурс — на кращого “снайпера” з-поміж уболівальників. А переміг у ньому директор СДЮШОР з легкої атлетики Валерій Дубич, якому дістався незмінний атрибут новорічних свят — пляшка шампанського. Свято закінчилося, та його учасники не поспішали розходитися. Юні баскетболісти, обступивши гравців “Пульсара”, брали автографи на згадку та фотографувалися з ними. Вболівальники обмінювалися новинами, обговорювали перспективи майбутньої гри зі столичним “Будівельником”.

http://gazeta.rv.ua

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply