Обережно – Де ТоНація!

By on 20.08.2008

рок фест!!!!!!Новий рок-вибух в Рівненській області! На цей раз епіцентром подій будем місто Костопіль, де 22-23-го серпня відбудеться рок фестиваль Де ТоНація, фестиваль української рок музики.

 Фест цей досить молодий, порводитеметься вдруге, заснований він був у 2007 році групою ентузіастів. Сьогодні з організацією вестивалю опікується новостворена костопільська районна громадська організація "Мистецький рух", що ставить за мету допомагати розвитку талантів нашого краю.
Годовна ідея фестивалю - це бородьба за здоровий спосіб життя, а до участі допускаються україномовні виконавці, та забороняється вживання нецензурної лексики. В перший день фестивалю відбудеться конкурс на кращий гурт рівненської області, на другий - галаконцерт за частю переможців, та гостей фестивалю. Також в рамках фестивалю проходитимуть виставки місцевих художників, фотовиставка, та показовий бій толкієністів. Загалом фестиваль дуже просунувся вперед порівняно з минулим роком, тому можна сміло очікувати що все пройде на вищому рівні.

Alek

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply