OT VINTA посадили реліктові дерева та вперше зіграли концерт від сонячної енергії

By on 15.10.2009

OT VINTAГурт OT VINTA долучився до висадки реліктових дерев гінкго-білоба, що відбулася минулих вихідних на Співочому полі в Києві.

Украбіли з радістю відгукнулися на запрошення організатора акції Олега Скрипки та завзято махали лопатами і носили відра з водою. В результаті, стараннями «гвинтів», в Києві буде рости кілька дерев цього унікального виду – адже гінкго-білоба є настільки стійкими до шкідливих впливів довкілля, що тільки їм вдалося вижити після атомної атаки на Хіросіму та Нагасакі.

Загалом тема збереження та захисту довкілля є дуже цікавою та актуальною для украбілів. Хлопці давно виношують ідею відправитися у всеукраїнський екологічний тур, і нинішня осінь видалася багатою на події, що наближують їх до здійснення цієї мрії. У вересні OT VINTA відіграли перший у своїй історії концерт, на якому їхні гітари живилися виключно від енергії сонця та вітру. Виступ «гвинтів» на енергетичній толоці Greencubator EnergyCamp відбувався завдяки енергії від вітряків та сонячних батарей – це справило яскраве враження на учасників події, а також стало дуже важливим досвідом для команди.

«Цього року ми як ніколи наблизилися до природи і це дуже важливо для нас, - каже фронтмен гурту Юрій Журавель. - Ми висадили дуже корисні для довкілля дерева і дали перший концерт від «чистої» енергії. І цей виступ не буде останнім - наступного року ми відправимося в український тур, в якому продемонструємо, що музичні шоу не обов’язково мають шкодити довкіллю, вони також можуть захищати його. Наша сцена буде побудована у вигляді літака, крила якого - це сонячні батареї, а гвинти – вітряні генератори. Ми намагатимемося провести таке шоу в кожному місті України».

Джерело: www.rockinrivne.com


Більше про гурт ОТ ВІНТА

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply