Переможці чемпіонату «DJUICE ГОЛ 2009» відвідали футбольний матч у Берліні

By on 25.11.2009

DjuiceШкільна футбольна команда з міста Житомира, яка у безкомпромісній боротьбі перемогла у фіналі «DJUICE ГОЛ 2009» побувала на футбольному матч «Герта» – «Херенвеен» у Берліні. Юні футболісти протягом кількох днів мали змогу не лише долучитися до спортивних традицій країни, яка приймала останній чемпіонат світу з футболу, але набратися нових вражень для майбутніх перемог у спорті та житті. 

Воротар житомирської команди Олександр Вознюк:
 

«Я ніколи раніше не був за кордоном на футболі! Тому ця поїздка у Берлін для мене – справжнє свято. Мені сподобалось усе – гра, робота судді і вболівальники. Німці однаково добре грають у футбол і вболівають за своїх. Одразу захотілося стати хорошим футболістом, щоб, як Шевченко чи Воронін їздити по всьому світу і грати на таких стадіонах».

В свою чергу тренер команди-переможця Михайло Єкатеринчев подякував компанії «Київстар» за чудові змагання і корисний приз у вигляді поїздки у Німеччину. За його словами, «Київстар», організувавши такий чемпіонат, створив додаткову мотивацію для всієї української молоді рухатись вперед.

Тренер команди-переможця Михайло Єкатеринчев:

«Діти дуже задоволені, по-перше: тому, що перемогли у чесному і захопливому чемпіонаті, по-друге: ця поїздка корисна для футболістів, які набираються досвіду і, маю надію, тренуватимуться, аби грати у дорослих чемпіонатах. Я вважаю, що приклад компанії «Київстар» з підтримки молоді, спорту, здорового способу життя мають наслідувати усі соціально відповідальні компанії України, адже від здоров’я майбутніх поколінь залежить добробут всієї країни».

Нагадаємо, що 16 травня у Києві відбувся фінал четвертого Всеукраїнського шкільного Чемпіонату з футболу «DJUICE ГОЛ 2009» та Чемпіонату груп підтримки «DJUICE ФАН 2009». Понад 28 000 школярів з 64 міст України впродовж весни боролися за право називатися найкращими. У запеклій боротьбі визначились чемпіони «DJUICE ГОЛ» та «DJUICE ФАН» – житомирські футболісти із школи №24 та дівоча група підтримки із макіївської школи №61. Хлопці вибороли головний приз – поїздку до Німеччини, а для дівчат головним призом став майстер-клас популярного хореографа Діми Коляденка. платные минусовки audiomore.ru

Довідка про «DJUICE ГОЛ»:

Шкільний футбольний чемпіонат «DJUICE ГОЛ» внесено до спортивного календаря заходів Міністерства освіти та науки України. У 2009 році чемпіонат проводився вчетверте. За роки свого існування він перетворився на важливу подію навчального року і справжнє свято для школярів, адже він об’єднав понад 38 000 учнів із різних куточків України. З 2006 р. чемпіонат суттєво розширив географію: якщо 2006 року в ньому змагалися школярі лише з 25 обласних центрів України, то нині він анонсується у 2 799 школах у 64 українських містах, серед них понад половина – райцентри і містечка.

«DJUICE» – молодіжний мобільний бренд, який підтримує всі нові й актуальні події в житті української молоді. «DJUICE ГОЛ» – один із важливих елементів стилю життя від «DJUICE»: здорового, активного, успішного, енергійного, різнобічного, спрямованого на краще майбутнє. Подробиці шукайте на www.football.djuice.com.ua

DJUICE ГОЛ 2009

DJUICE ГОЛ 2009

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply