Потяг збив авто (Відео)

By on 07.05.2008

Аварія5 трупів, понівечена вазівська «шістка» та неабиякий шок у машиніста потяга – такі наслідки вранішньої аварії на Чернігівщині. На 19-му кілометрі траси «Чернігів-Пирятин» водій автівки виїхав на колію - і його машина потрапила під поїзд.

І майже ідентична ситуація трапилась на Рівненщині: там на залізничному переїзді загинули четверо людей. Вони так само їхали «Жигулями», але п’ятої моделі. Як і в першому випадку, водій із невідомих причин проігнорував сигнал світлофора і закритий шлагбаум.

Глуха ніч з другого на третє травня. Залізничний переїзд в селі Озерни на Рівненщині. Зліва наближається вантажний потяг. До переїзду під’їжджає «ВАЗ-2105». Не дивлячись на закритий шлагбаум та заборонні сигнали світлофора, водій «Жигулів» намагається перетнути полотно. З правого боку рухається пасажирський поїзд «Київ-Івано-Франківськ». Відбувається зіткнення. 300 метрів потяг тягне авто залізничною колією. Водій «Жигулів» і троє пасажирів загинули одразу. Найстаршому тільки-но виповнилося 25 років.

Світлана Дідур, голова Озерянської сільської ради: «Сім’ї були дуже хороші. Хлопці, звичайно, не відомо з якої причини переїхали через цей переїзд. Вони поверталися з дискотеки. Практично претензій до залізниці немає, все облаштовано. Нам звичайно невідомо, чому вони поїхали».

Після експертизи жодного підтвердження про нетверезий стан водія у сільраді не отримали. Іван – один з друзів загиблих. Відпочивав з хлопцями на дискотеці. Переконує: алкоголю не було. Додому діставався сам.

Іван Вовчик, товариш загиблих: «Поїзд стояв, і кричали до мене: не переїжджай, бо вже одні наїздилися. Я бачив, як вони танцювали, а як пили, то не бачив. Ще до дискотеки казали, що ти не пий, водію, бо будеш нас возити».

Пан Василь черговим на переїзді вже 10-й рік. Каже: попередити таку трагедію ні він, ні його колеги не в змозі.

Василь Молярчук, черговий переїзду: «Та неможливо нічого. Що ж вона може робити, сама хіба під машину ляже, як він внезапно вискочив. В нічне время є багато таких зайчиків, які поза шлагбаумами можуть їздити».

Жінка, яка тієї ночі чергувала на переїзді, нині в лікарні. Через нервове потрясіння не може прийти до тями. Між тим фахівці кажуть: шансів у такого авто - немає.

Юрій Рощенко, заступник головного ревізора з безпеки Львівської залізниці: «Практично шансів ніяких немає. Це пасажирський поїзд, швидкість - 80 км/год, приблизно через 300 метрів тільки зупинився. Попадаючи під такий поїзд, від автомобіля нічого не залишається».

Неправильний перетин залізничного переїзду вважається одним із найгрубіших порушень правил дорожнього руху. За це передбачений штраф від 34 до 136 гривень. Проте, на превеликий жаль, досить часто за таке порушення доводиться платити набагато серйозніше – своїм життям.
// Інна Білецька, Микола Василюк, Рівненська область, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1210084680.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply