Програма фестивалю «Горлиця» на Рівненщині

By on 21.07.2011

фестивальПрограма
Відкритого молодіжного фестивалю «Горлиця»
22-24 липня 2011 року
с. Маринин (урочище Щербовець) Березнівського району:

День перший -П'ятниця, 22 липня 2011 року:

20.00 – 22.00 – шоу-програма “Наші хіти”

22.00 – 24.00 - діджей-парад

День другий -

Субота, 23 липня 2011 року

10.00 – музичне оформлення

12.00 - 14.00 – саунд-чек (1)

14.00 - відкриття фестивалю

14.15 – 16.00 – виступ кращих фольклорних колективів Рівненщини

16.00 - 18.00 – саунд-чек (2)

18.00 – 23.00 - Музична програма (виступ кращих молодіжних етно – фолькових
гуртів України, Білорусії)

1. Етно-Рок Фундація “Тарута” (м.Полтава)

2. Інді-фолк-рок гурт «Qamo Грядеши» (м.Київ)

3. Гурт “AtmAsfera” (м.Київ)
4. Гурт «Хуткі Смоўж» (Білорусь)

23.00 – 5.00 - діджей-парад

Протягом дня діятимуть:

Мистецька програма

12.00 - ярмарок – продаж виробів народних майстрів та умільців України

12.00 – авторський мистецький двір

12.00 - майстер – класи (поліський танець, гра на кобзі, боді-арт, різьба по дереву,

лялька-мотанка, вироби з глини (кераміка), орігамі, бісер,

гончарство, вироби з воску)

традиційні страви Березнівщини (східні млинці, потравка, грибна юшка,

марининські солов’ї, куліш)

12.00 – 15.00 - конкурс вишиванок (реєстрація учасників)

12.00 – 20.00 – постійно діючий кінотеатр

Екологічно-туристична програма

10.00 - екскурсії стежками Надслучанської Швейцарії (реєстрація учасників)

Спортивна програма – протягом дня (з 12.00 год.)

волейбол

дартс

пейн бол

12.00 – 15.00 - підготовка до змагання «Кращий рибалка» (реєстрація учасників)

День третій –

Неділя, 24 липня 2011 року

12.00 - 15.00 - молодіжні розваги

14.30 - підведення підсумків конкурсів та змагань

15.00 – 18.00 – саунд чек

18.00 – 23.00 - Музична програма (виступ кращих молодіжних етно – фолькових
гуртів України)

1. Гурт “Друже музико” (м.Одеса)

2. Блюз-етно-роковий гурт “Verlibenа” (м.Сімферополь)

3. Етно-фанк-роковий гурт “КораЛЛі” (м.Івано-Франківськ)

4. Етно – рок гурт “Русичі” (м.Білгород-Дністровський)

5. Гурт “Гайдамаки” (м.Київ)

23.00 – 24.00 - діджей-парад

Протягом дня діятимуть:

Мистецька програма

ярмарок – продаж виробів народних майстрів та умільців України

майстер – класи ( боді-арт, лялька-мотанка, вироби з глини)

традиційні страви Березнівщини (східні млинці, потравка, грибна юшка, марининські солов’ї, куліш)

Екологічно-туристична програма (12.00 – 15.00)

екскурсії стежками Надслучанської Швейцарії (попередньо з 10.00 реєстрація учасників)

повітряні змії (з 12.00)

пейн – бол

· виступ 18 кратного чемпіона світу та 9 кратного чемпіона Європи з кікбоксингу та

карате

Спортивна програма (з 12.00)

волейбол

дартс

змагання «Кращий рибалка» 5.00- 9.00

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply