Публічне звернення до громадськості працівників Рівненського інституту КУП НАН України

By on 16.11.2009

Публічне зверненняСьогодення вимагає рішучих дій для захисту справедливості та правди, як би ці поняття не були сплюндровані у свідомості наших співвітчизників. Світло знання проти темряви жадоби – одвічне протистояння. Проте зараз нам, працівникам Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України, відступати вже нікуди. Сподівання на закон та владу втрачені, тому залишається останнє – гласність і публічність. Саме те, чого завжди так страхаються нечисті на руку та думку. 

Рівненський інститут КУП НАН України є державною власністю. Однак, для можновладців цінністю є не навчальний заклад та освітні ідеали, які він уособлює, а приміщення закладу. На жаль, споруда інституту знаходиться у самому центрі міста, біля паркової зони і виявилась ласим шматком для депутатів Блоку Юлії Тимошенко (Ю.В. Гнаткевич та ін.) та звільненого директора Д.М. Диновського, який також належить до фракції БЮТ в Рівненській обласній раді. 

Вже тривалий час працівники Інституту ведуть нерівну боротьбу проти знищення найкращого юридичного навчального закладу м. Рівне. Екс-директор Д.М. Диновський разом зі своїми опричниками, шляхом спроб від’єднати Інститут від Національної академії наук України і приєднати його до «потрібного» закладу, намагаються заволодіти його п’ятиповерховим корпусом, оціненим всього у 200 тис. гривень.

Відповідно до Конституції України саме Кабінет Міністрів України, який очолює шановна Юлія Володимирівна, є вищим органом у системі органів виконавчої влади, до повноважень якого відноситься здійснення управління об’єктами державної власності відповідно до закону. А Законом України «Про передачу нерухомого майна з державної до комунальної власності» визначено, що передача нерухомого майна з державної до комунальної власності здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України.

Викладачі Інституту виховують майбутніх юристів у дусі верховенства права та захисту прав і свобод громадян. Проте, зіткнувшись з владою грошей і політичної верхівки, виявились безсилі на позиціях закону і справедливості. http://www.24medic.ru/

Деградація правових інституцій в Україні створила ситуацію противаги корумпованої влади над тисячолітніми цінностями нашого народу і забуття основ природного права. Думка найкращих умів Національної академії наук та правознавців виявилась нікчемною для купки депутатів, осліплених жадобою грошей та марнославством. Будь-які правові заходи не можуть подолати спотвореної системи суспільного регулювання та вплив провінційних «наполеонів».

Ми, звичайні громадяни, звертаємось за захистом до співвітчизників, до тих, хто ще вірить у Правду і Бога. Залишається останній крок - об’єднання громади проти політичного рейдерства, що перетворює нас у безсловесних рабів. Україна або стане правовою державою і побудує відкрите громадянське суспільство, або залишиться іграшкою олігархів.

P.S. SOS!!!!

Працівники Рівненського інституту

Київського університету права

НАН України

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply