Рівне: автокатастрофа (Відео)

By on 13.11.2007

Зіткнення маршрутки з КамАЗом на РівненщиніДосі залишаються у лікарні 16-ро постраждалих під час суботньої аварії на Рівненщині. Там загинуло двоє людей і ще 21 особа постраждала.

Поки правоохоронці з’ясовують обставини аварії та шукають винного, медики намагаються поставити на ноги постраждалих.

Зіткнення КамАЗу та мікроавтобуса стало фатальним для двох пасажирок приміської маршрутки. Ще 21 людина потребувала допомоги медиків.

Світлана Марко, інспектор УДАІ в Рівненській області: «За попередньою версією, водій маршрутного транспортного засобу, не виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав переваги у русі водію КамАЗу, який рухався по головній дорозі. Внаслідок цього відбулося зіткнення. Після цього маршрутка врізалася у парканне огородження».

До лікарні одразу відправили 21-го постраждалого, 5-ох відпустили додому. 16-ро людей зі струсами головного мозку та політравмами досі перебувають у лікарні.

Марія дотепер не може оговтатись після автокатастрофи.

Дівчина каже – водій сильно поспішав, а в салоні ніде було яблуку впасти.

Марія, постраждала: «Виїжджали на асфальт. Удар якийсь сильний був, і ми полетіли вперед, більше нічого не пам’ятаю. Так, дуже багато, всі стояли, що спереду нічого не було видно, тільки це віконечко біля нас, дуже людей багато».

Ще одна постраждала пригадує, як побачила вантажівку задовго до зіткнення. Та попередити водія про небезпеку не встигла.

Надія, постраждала: «КамАЗ їхав на скорості. Бо я його бачила біля церкви. Я так подивилася і навіть відкрила рот, і шофер ніби глянув, і вже хотіла сказати, але ніби мову відібрало. Я так думаю вклиниться, і тут удар.

Я втратила свідомість, і там таке всяке».

Медики кажуть – їм не просто впоратися з такою кількістю постраждалих.

Ігор Гудима, головний лікар Рівненської районної лікарні: «Власне, це була велика аварія за кількістю постраждалих. Госпіталізували 15 чоловік, струс мозку, політравми, забій живота і так далі. Це одна з великих аварій, які, на жаль, трапляються у нас часто на цій трасі».

Трасу, на який сталася аварія, традиційно називають небезпечною. Вона надто вузька і горбиста. Розбиратимуться в причинах лиха правоохоронці. Поки не закінчиться слідство, вони не беруться називати винних.
//Інна Білецька, Микола Василюк, Рівненська область, НТН

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply