Рівне, міліція постане перед судом (Відео)

By on 09.11.2007

Рівне, міліція постане перед судомСлідство встановило, що правоохоронці інсценували вилучення наркотиків у жінки, яка раніше притягалася до кримінальної відповідальності. За її підпис у протоколі жінці заплатили кількома грамами наркотику.

Слідство у кримінальній справі за обвинуваченням двох працівників міліції у виготовлені, зберіганні та збуті наркотичних засобів завершилося. Правоохоронцям вже висунули обвинувачення за чотирма статтями Кримінального кодексу.

Олексій Баганець, прокурор Рівненської обл.: «Двоє дільничних інспекторів звинувачуються у зловживанні службовим становищем, підробці, зберіганні, збуті та виготовленні наркотичних засобів».

Зараз обидва міліціянти, які спочатку працювали в обласному відділі боротьби з незаконним обігом наркотиків, а вже потім дільничними, відстороненні від роботи і перебувають на підписці про невиїзд.

Олексій Баганець, прокурор Рівненської обл.:

«Вони звинувачуються в тому, що за спільною змовою заради нарощення показників у своїй роботі сфальсифікували закупку наркотиків у громадянки, за що заплатили їй наркотиками».

Правоохоронців звинувачують і в тому, що вони сфальсифікували наркотичну речовину, яку слідчі вилучили на експертизу.

Олексій Баганець, прокурор Рівненської обл.: «Вони дійсно розвели цукор у шприці, а коли дали на експертизу, то підмінили на шприц зі справжніми наркотиками.

Це типова фальсифікація матеріалів кримінальної справи».

Колеги обвинувачених правоохоронців цю ситуацію не коментують, і лише додають, що обоє нормально працювали і зарекомендували себе з кращого боку. Тим часом у прокуратурі впевнені, що вже найближчим часом ця справа опиниться у суді.

// Тетяна Корпусові, Микола Гринь, Рівненська область, НТН.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply