Рівне: опалювання у дитсадках (Відео)

By on 13.10.2007

Рівне, дитсадокПопри те, що температура повітря за вікном не сягнула ще мінусової позначки, у групах дитсадків Рівного досить прохолодно, а автономне опалення мають усього лише чотири дошкільні заклади.

Дітлахи із середньої групи дитсадка щойно прокинулися. Вони поспішають вдягнутися, адже в приміщенні холодно. Замість традиційних блузочок і футболок дошкільнята одягають теплі светри і безрукавки.

Ольга Вавренюк, вихователька: «Так, у групі прохолодно, але ми намагаємося тепліше вдягнути дітей, вдягнути тепліші носочки на ніжки, довші штанята, більше бувати на вулиці, бо на вулиці часом тепліше, ніж у групі».

Напередодні опалювального сезону у дитсадках поменшало найменших вихованців.

Усі хто має можливість залишити малюка вдома, до дитсадка не підуть до понеділка. У Олени Ковтунець такої можливості немає, а тому її 5-річний син Ілля зараз у садку.

Олена Ковтунець, мати: «Хотілося би, щоб опалення вже було, і може варто було би звернути увагу, щоб опалення в садках і медзакладі було швидше, ніж 15 числа».

У дитсадках Рівного кажуть, холод у приміщеннях – ще одна з причин простудних захворювань у малюків, а тому напередодні холодів активно укріплюють імунітет дошкільнят.

Євгенія Мамчур, завідувачка дитсадка: «Щоб убезпечити дітей від простуд, ми намагаємося проводи профілактичні заходи, даємо чаї на травах, тубуцкварц».

Попри старання вихователів та батьків діти дошкільного віку стали частіше хворіти. У поліклініках великі черги. І хоч медики не пов’язують це напряму із відсутністю тепла у дитсадках, але погоджуються із освітянами, опалювальних сезон у таких закладах повинен починатися раніше.
// Інна Білецька, Микола Василюк, Рівне, НТН.По матеріалам НТН

Для коректного відображення використовуйте останню версію Mozilla Firefox, Opera та Netscape Browser.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply