Рівне: суддя з’їла речові докази (Відео)

By on 10.10.2007

Рівне, суддя з’їла речові докази На Рівненщині під час отримання хабара затримали суддю одного з районних судів. Під час обшуку у кабінеті, жінка встигла з’їсти частину речових доказів – талонів на бензин.

Жінку в мантії затримали на гарячому працівники СБУ та прокуратури. Талони на 200 літрів пального А-95 загальною вартістю близько 1000 гривень вона поклала до свого блокноту, що лежав на столі. Вирвати його з рук правоохоронців жінка не встигла.

Олексій Баганець, прокурор Рівненської області: «Слідчі прийшли у кабінет до неї, де лежали талони на 200 літрів бензину. Суддя не чекала візиту правоохоронців, і намагалася з’їсти їх частину. Втім, частину вилучити встигли».

Відбитки спеціального порошку, яким позначили талони, залишилися на руках жінки, і навіть на її мантії. Таку дяку за звільнення від умовного терміну покарання представниця Феміди запам’ятає надовго.

Олексій Баганець, прокурор Рівненської області: «Зараз вона на підписці, але її неможливо затримати і арештувати, бо вона суддя. Позбавити її недоторканості може Верховна Рада, але вона ще не сформована. Відбувається така річ, що людина обвинувачується у серйозному злочині, і в той же час перебуває на службі».

Слідчі вже висунули судді обвинувачення.

Прокурор Рівненщини переконаний, що ця справа має судову перспективу. У прокуратурі обіцяють докласти для цього максимум зусиль. Згідно з кримінальним кодексом, жінці загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. На сьогодні слідчі мають ще дві заяви від осіб, що давали цій судді хабар.
// Тетяна Корпусова, Дмитро Шамшин, Рівненська область, НТН.По матеріалам НТН

Для коректного відображення використовуйте останню версію Mozilla Firefox, Opera та Netscape Browser.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply