Рівне у фіналі «DJUICE ГОЛ 2009»

By on 15.05.2009

DJUICE ГОЛ 2009В суботу 16 травня у Києві на олімпійський спортивній базі «Святошин» відбудеться національний фінал ІV Всеукраїнського шкільного чемпіонату з футболу «DJUICE ГОЛ 2009» та чемпіонату груп підтримки «DJUICE ФАН 2009».

Титули чемпіонів виборюватимуть чотири команди-переможці регіональних етапів:

· Житомирська ЗОШ № 24,

· Каховська ЗОШ № 4,

· Рівненський НВК № 26,

· Харківська ЗОШ № 153.

та чотири найкращі групи підтримки: 

· Чернігівська ЗОШ № 35,

· Херсонська ЗОШ № 1,

· Кам’янець-Подільська гімназія,

· Макіївська ЗОШ № 61.

16 травня футбольні команди зіграють два півфінали, матч за третє місце та фінал. Матчі складатимуться з двох таймів по 15 хв. та перерви 10 хв. У перервах між матчами виступатимуть дівочі групи підтримки в рамках чемпіонату «DJUICE ФАН 2009».

Ведучими церемонії відкриття будуть відомі музиканти Фоззі та Фагот, лідери гурту «ТНМК», які спробують себе у ролі футбольних коментаторів. У перервах між змаганнями глядачі і вболівальники зможуть взяти участь в інтерактивних вікторинах і конкурсах та отримати за це різноманітні подарунки. военная ипотека

14 травня завершиться он-лайн голосування за найкращий прапор футбольної команди, яке триває на офіційному сайті чемпіонату www.football.djuice.com.ua.

Переможців, крім титулів чемпіонів, чекають захопливі призи: юних футболістів – поїздка на футбольний матч до Німеччини, дівчат із групи підтримки – майстер-клас із популярним українським хореографом Дімою Коляденком, авторів найкращого футбольного прапора – квитки на футбол.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply