Рівне: знайшли покинуте немовля (Відео)

By on 30.11.2007

Рівне: знайшли покинуте немовляДівчинку, якій усього два дні, одразу забрали до відділення реанімації обласної лікарні. Наразі пошуками матері дитини займаються правоохоронці.

На цих східцях два дні тому відвідувачі лікарні знайшли два пакети. В одному немовля, а в іншому – десяток підгузків, дитячий одяг та суміш для годування. Біля дитини коротка записка. На ній ім’я малечі та дата народження.

Віталій Чубаєвський, начальник Рівненського міськвідділу міліції: «Зараз працівниками кримінальної міліції у справах неповнолітніх проводиться перевірка пологових будинків, а також пробиваємо по адресному бюро матір чи батька дитини. Думаю, кінцеву крапку поставить слідство. Я шокований, що мати залишила напризволяще дитину, яка могла загинути».

За словами лікарів дівчинці лише дві доби, і важить вона три кілограми.

Ймовірно, припускають медики, мати народжувала не у пологовому будинку. Підкидька доглядають у відділенні патології новонароджених. Тут кажуть, що дитинка цілком здорова.

Олександр Шевчук, зав. відділенням патології новонароджених: «В задовільному стані, з невеличкими проявами інфекції. Мама, або хтось близький до мами залишили під відділенням. Може й добре, що не на вулиці. Дитина зараз в задовільному стані».

Дівчинка має хороший апетит. Її кличуть Вітою, як вказано у записці. Якщо правоохоронці не знайдуть матері дівчинки, її незабаром передадуть у будинок дитини. Проте і медики, і міліціянти все ще сподіваються, що рідні повернуться за немовлям.
// Інна Білецька, Микола Василюк, Рівне, НТН.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply