Рівненська міліція побила громадянина Польщі (Відео)

By on 08.05.2008

ПолякТак стверджує сам іноземець, і скаржиться в прокуратуру, що у нічному клубі його побили, обікрали та принизили співробітники ДСО разом із міліціянтами.

Маріуш Згурка приїхав до Рівного на спідвейні змагання в якості менеджера польського спортсмена. Чоловік розповідає, як відпочивав у нічному клубі напередодні перегонів, і там у нього виник конфлікт з охоронцями.

Маріуш Згурка, громадянин Польщі: «Пішли ми на дискотеку в готелі. З абсолютно незрозумілих для мене причин до мене підійшли кілька людей у чорному. Мені здалося, що то охорона. Вони мене скинули сходами з третього поверху, одягли наручники та запхали до автомобіля. Мене довезли до міліції, і все, що в мене було з собою – мобільний телефон, картки, гроші й документи, - все вкрали».

За словами Маріуша, співробітники ДСО поводилися з ним жорстоко, а до міліційного відділку іноземця привезли в наручниках. Біля чергової частини, стверджує поляк, до нього застосовували фізичну силу.

Керівництво відділу Державної служби охорони заяви поляка не коментує, і чекає результатів службового розслідування. У міліційному відділку на контакт йдуть охоче. Розповідають, що Маріуш Згурка перебував у них не більше години, і претензій до міліціянтів не мав.

Віталій Чубаєвський, начальник Рівненського МВ міліції: «Він навіть приходив сюди, і вже на наступний день до працівників міського відділу він претензій не мав. Він тут був 50 хвилин».

Своєю чергою поляк скаржиться, що мобільний телефон, кредитні картки, документи та гроші в нього зникли саме дорогою до відділку. Правоохоронці пообіцяли знайти ці речі, і паралельно розслідувати, чи вчиняв іноземець хуліганські дії в нічному клубі. Тим часом правомірність дій міліціянтів перевірятиме прокуратура.

Володимир Горський, ст. помічник прокурора м. Рівного: «В прокуратуру міста Рівного звернувся громадянин Польщі з приводу завдання йому тілесних ушкоджень. На даний час проводиться перевірка. Рішення по даному факту не прийнято, триває перевірка».

Маріуш Згурка наразі вирушив на батьківщину. У прокуратурі пообіцяли протягом 10 днів з’ясувати обставини інциденту між правоохоронцями та іноземцем. // Інна Білецька, Микола Василюк, Рівне, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1210224720.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply