Рівненська обл: Відразу шестеро людей загинули під колесами потяга (Відео)

By on 28.01.2008

ІвачковеНещастя сталося, близько першої години ночі в Рівненській області на 213-му кілометрі перегону «Здолбунів–Івачкове» поблизу залізничної платформи «Семилітка» під час проходження пасажирського поїзда «Київ – Івано-Франківськ». Загиблим молодими людям було від 16 до 20 років.

Молодь поверталася із дискотеки у своє рідне село. Сильний вітер та відсутність освітлення завадили їм помітити потяг, що рухався їм у спину. Залізничний рух поблизу Івачкового надзвичайно жвавий. Тут і день, і вночі потяги проїжджають що десять хвилин, розповідають місцеві. Тим часом найближчий шлях від цього села до сусіднього пролягає через залізничні колії.

Тож мандрувати ними для жителів – справа звична.

До того ж, автобусного сполучення немає. Шестеро молодих людей, одна з яких дівчина, повертаючись з дискотеки в негоду, могли й не помітити потяга, розповідає сільський голова Івачкова.

Василь Мартинюк, сільський голова села Івачкова: «Можливо, вони йшли по цій колії, вони перейшли на іншу колію, і по ній рухався поїзд, був сильний вітер, шум і можливо вони не чули, і він їх всіх так накрив таким шляхом. Є версія, що у цього поїзда не працював прожектор і вони не побачили світла. Картина була жахлива. Я побачив шість тіл розкиданих».

На місці трагедії працювали лікарі швидкої, МНСники, залізничники та представники транспортної прокуратури.

За попередніми висновками, молоді люди загинули миттєво, а їхні тіла були розкидані по коліях на тридцятиметровому відтинку. Нині тривають перевірки. Уже відомо, що прожектор у потяга був справний, а машиніст діяв згідно з інструкціями.

Костянтин Азаренко, головний ревізор із безпеки руху південно-західної залізниці:

«Мы расшифровали ленту, машинист сразу же применил экстренное торможение, сразу же начал подавать сигналы, но он уже в такой ситуации ничего сделать не мог, потому что расстояние было очень маленькое, тормозной пункт в пределах нормы. Единственное, что треснуло стекло в прожектора, но он работал. Я давно уже работаю на железной дороге и такое количество первый раз встречаю».

 Та в селі гніваються на залізничників. Кажуть, на цій ділянці не уникнути й інших трагедій. Адже залізничне полотно ділить село на дві частини, і щодня його перетинають десятки людей. Для більшості школярів – це єдиний шлях до школи.

 Антоніна, жителька Івачкового:
«Вони не могли нічим добратися, вони тільки по путях шли. В нас йдуть електрички і не зупиняються, в нас навіть переходу нема. Діти не винні, а в чому вони винні, кажуть, що він мабуть і не світив той поїзд».

Розслідуватимуть аварію правоохоронці. А тим часом завтра в селі Здовбиця ховатимуть одразу шістьох молодих людей. Одна з родин втратила сина й дочку.

// Інна Білецька, Микола Василюк, Рівненська область, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1201453140.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply