Рівненська область відзначена як одна із найбільш інноваційно розвинених областей України

By on 03.11.2009

Інновції28 жовтня 2009 р. у м. Рівне в рамках співпраці Державного агентства України з інвестицій та інновацій (Держінвестицій) та Рівненської облдержадміністрації (ОДА) відбулась виїзна сесія «Розробка фінансових схем та інфраструктури для підтримки інновацій в Україні» за фінансуванням Європейського Союзу. 

Почесними гостями заходу були новообрана очільниця Держінвестицій Людмила СУПРУН, Перший заступник Голови Держінвестицій Сергій ВЛАСЕНКО, а також експерти Європейської комісії Матіас М. ХАЛЬДЕР (Бельгія), Томас Р. РАДДІ (Велика Британія) та Олег ХМЕЛЬОВ (Російська Федерація). Господарями ж стали Рівненська облдержадміністрація, в особі першого заступника Голови Юрія БЛАГОДИРА, та Рівненська обласна рада, в особі першого заступника Голови Валентина КОРОЛЮКА. 

Метою даного заходу було підписання Меморандуму про Партнерство між Держінвестицій та Рівненською ОДА, а також загальні збори регіональних представництв Держінвестицій задля поліпшення ефективності їх роботи в сфері інноваційної діяльності.

Загальна нарада розпочалась вітальним словом Юрія БЛАГОДИРА, який привітав присутніх гостей з Держінвестицій, експертів з Європейської комісії, а також інших гостей заходу. Пан Юрій наголосив про пріоритетність розвитку інноваційного, наукоємного та високотехнологічного потенціалу Рівненщини, і про особливу увагу до нього з боку влади.

Далі слово взяла Людмила СУПРУН, яка в свою чергу привітала своїх колег – директорів Національної мережі регіональних центрів інноваційного розвитку (РЦІР), а також розповіла присутнім про мету та завдання Держінвестицій України, програми інноваційного розвитку, інноваційні структури України та світу та про позитивний досвід їх діяльності.

Пані Супрун передала слово керівнику проекту «Розробка фінансових схем та інфраструктури для підтримки інновацій в Україні» від ЄС Матіасу М. ХАЛЬДЕРУ, що презентував даний проект присутній аудиторії, розповів про головні аспекти запуску даної програми в Рівненській області, а також повідомив, що сума гранту в рамках реалізації проекту становитиме понад 12 млн. євро. В свою чергу, керівник проекту від Держінвестицій Сергій ВЛАСЕНКО наголосив про те, що під час даної виїзної сесії експерти з Європейської комісії, представники Держінвестицій та Рівненської ОДА повинні узгодити стратегію та підхід щодо реалізації даного пілотного проекту, що є вагомим поштовхом до потужного інноваційного розвитку Рівненського регіону. купить фотоэпилятор киев

Далі відбулось урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Держінвестицій та Рівненською областю, після чого Голова Держінвестицій вручила Рівненщині почесну грамоту за активну інноваційну діяльність та високий рівень професіоналізму.

Подібні грамоти отримали також 4 найбільш розвинених інноваційних підприємства області, такі як ТзОВ «Укртехнофос», ТзОВ «Газотрон-люкс», ВАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів» та ТзОВ «Верстатник».

Також було оголошено про досягнення згоди щодо створення Рівненського регіонального центру інноваційного розвитку, за результатами проведеної робочої зустрічі між Головою Дежінвестицій Л. СУПРУН, першим заступником Голови Рівненської облдержадміністрації Ю. БЛАГОДИРЕМ та першим заступником Голови Рівненської обласної ради В. КОРОЛЮКОМ.

Завершилась нарада прес-конференцією, на якій почесні гості заходу охоче відповіли на усі запитання журналістів, подякували усім учасникам та запросили не зволікати із запровадженням інновацій та зробити особистий внесок у інноваційний розвиток як на місцевому, так і національному рівнях.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply