Рівненська область визначила свого чемпіона

By on 12.03.2009

Ігри Чемпіонів“Біола – Ігри Чемпіонів» крокують країною. Ідейний натхненник та організатор наймасовішого дитячого спортивного проекту – ТМ «Біола».

11 березня У Рівному відбувся п’ятнадцятий відбірний етап Національного шкільного руху «Біола – Ігри Чемпіонів». За звання переможця обласного тура та честь представляти Рівненську область на фінальній частині проекту в МДЦ «Артек» змагалася 21 шкільна команда.

Усі учасники захопливих змагань проявили свої найкращі риси та достойно змагалися на незвичайних надувних конструкціях, адже кожен учень вже знає смак перемоги. Тому в цих змаганнях немає переможених – усі шкільні команди, що потрапили на обласний тур, вже стали чемпіонами в своїх школах та районах.

А сьогодні, пройшовши ряд конкурсів, де найбільше проявляються такі риси, як командний дух, витривалість, сила, спритність, винахідливість та багато інших, стало відоме ім’я переможця Рівненського відбірного туру.

На фінал у Артек поїдуть школярі з с. Олександрія Рівненського району (керівник команди – Мауко Андрій Федорович).
Друге місце фінального раунду обласного етапу посіли школярі СШ №1 м. Здолбунів (керівник – Грищенко Юрій Леонідович).
На третій позиції – СШ №23 м. Рівне (керівник – Астаф’єва Ольга Леонідівна).
Четвертий результат показали школярі Бугринського АТЛ (керівник – Костюк Василь Іванович).

Нагороджували та переможців та фіналістів змагань шановані люди Рівненської області: Новосадюк Микола Захарович – заслужений тренер СРСР з важкої атлетики, заслужений працівник фізкультури та спорту;
Торкунов Олег Миколайович – заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації;
Кульчицька Галина Григорівна – заступник міського голови м. Рівне. сделать фотоколлаж

Національний шкільний рух проходить за підтримки Президента України. Організаторами спортивних змагань "Біола - Ігри Чемпіонів" виступають ТМ «Біола», Асоціація атлетів "Клуб "Біола"", Міністерство сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", обласні та міські управління, під патронатом Національного Олімпійського комітету України.

--
Спортивний Клуб "Биола"

Ігри Чемпіонів
Ігри Чемпіонів

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply