Рівненська облрада VS «Рівне Jackass»

By on 09.11.2007

Рівне JackassЗібрати термінове засідання Ради нацбезпеки та оборони вимагають від президента депутати Рівненської облради. Їх непокоїть ситуація, що склалася в інформаційному просторі країни. «Рівне Jackass». Так називають себе автори аматорського відео, що з`явилося в Інтернеті. На ньому молодики просто в середмісті б`ють одне одного, стрибають з дерев та порушують громадській спокій. Облрада навіть скликала позачергове засідання депутатської комісії.

Галина Кульчинська, депутат облради: «Моє глибоке переконання: головною причиною духовної і моральної деградації є те, що відбувається в інформаційному просторі. Ці приклади, які беруться з Інтернету, вони потихеньку роблять свою роботу».

Наприкінці своїх роликів «Рівне Jackass» попереджають, що всі учасники роблять схожі речі свідомо і на тверезу голову, і просять не повторювати їхніх подвигів. Жертвою таких жартів став і Андрій Куровський. Андрій Куровський, рівнянин: «Очікував маршрутку. З’явилася ця група молодих людей і почали всіх обкидувати яйцями. І я попав під роздачу і попали машини, які їхали. Сідаючи вже в маршрутку, хлопці намагалися мені ще вдогонку кинути ще кусок сирого м’яса. Так що духовність у нас на такому рівні».

Хлопці з «Рівне Jackass» переконують: жодного стосунку до знущання над перехожими не мають. Кажуть: просто вправляються у майстерності режисури. Але кажуть, що у Рівному бешкетників не бракує. Тім, член «Рівне Jackass»: «Єслі ми щось робимо, ми робимо це між собою. Звичайно, може будь-що перехожі десь щось побачать і поймуть. У нас у місті єсть другі угрупування, може вони, може хтось інший: бувають же хулігани і другі».

Авторів і учасників скандального відео правоохоронці вже знають. Утім, визначитись із звинуваченням ніяк не можуть. Психіатри таких молодих людей називають соціально дезадаптованими. І наголошують, що поширення такої субкультури - явище загрозливе. Депутати Рівненської облради, тим часом, налаштовані рішуче. Кажуть: останнім часом шок-роликів за участю підлітків в Інтернеті забагато. І роблять висновок – в Україні розгортається справжня моральна катастрофа. А тому рятувати ситуацію має не хто-небудь, а президент спільно з Радою нацбезпеки.

// Інна Білецька, Микола Василюк, Рівне, НТН.

Обговорити на форумі

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply