Різанина із-за Інтернету (Відео)

By on 17.04.2008

Рівне, інтернетНожем у груди через недостатньо швидкий Інтернет. Справжню різанину в одному з офісів Рівного влаштував у середу ввечері 25-річний житель міста.

Молодий чоловік після закінчення робочого дня вирішив з`ясувати з працівниками фірми, що надає Інтернет-послуги, непорозуміння із тарифікацією. Після короткої розмови він накинувся на працівника фірми з ножем. 21-річному Івану життя врятував директор.

10 хвилин по шостій вечора. В Інтернет-фірмі працівники закінчували справи, коли до службового приміщення зайшов 25-річний чоловік. Кажуть – намагався з`ясувати, чому його перевели на інший план оплати за Інтернет. Після короткої розмови клієнт вихопив ножа.

Олексій Романенко, директор фірми: «Я говорю себе по телефону, слышу - за дверью начинается возня, ну, и такие приглушенные голоса. Открываю дверь, смотрю - лежит молодой человек, над ним другой молодой человек и совершает вот такие вот движения. И потом мычащий на меня бежит».

Тяжкопоранений Іван лежав на підлозі. Зловмисник тим часом кілька разів ударив ножем Олексія в голову та в руку. Проте молодику таки вдалося затримати нападника і покликати на допомогу. Охоронці викликали міліцію.

Віталій Чубаєвський, керівник Рівненського МВ міліції: «Негайно на місце пригоди виїхала група швидкого реагування, а також працівники спецпідрозділу «Беркут». На місці пригоди було затримано особу зловмисника, який потім зізнався, що прийшов з’ясовувати про неякісну подачу Інтернет-послуг, і між працівниками Бізнес-центру і ним виникли спірні питання. Внаслідок конфліктної ситуації зловмисник завдав декілька ножових поранень одному з працівників, а також другому, тому, що захищав».

21-річного Івана госпіталізували. Його батьки забороняють медикам розголошувати інформацію про стан хлопця. Проте відомо, що він дістав сім ножових поранень і йому зробили операцію.

Олексій, що врятував Іванове життя, теж потребував медичної допомоги. Лікарі зашили йому рвані й різані рани. Наразі працівники фірми поступово приходять до тями і намагаються зрозуміти мотиви злочину.

Олексій Романенко, директор фірми: «У него был какой-то вопрос по поводу тарифного плана, по обслуживанию. Он пошел в дверь напротив задавать вопросы людям, которые не занимаюся тарифными планами. Что у него с планом, ему ответили - мы не знаем, мы этим не занимаемся, что мы не знаем, приходите завтра, и отвернулся парень. Он схватил нож и начал бить в спину».

Міліціянти кажуть – кримінальну справу порушуватимуть після всіх експертиз. Сьогодні пояснити причини агресії клієнта Інтернет-фірми не може ніхто.
//Інна Білецька, Микола Василюк, Рівне, НТН

Регіон: Рівне, Україна

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1208446440.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply