Школа, яка змінить Світ (Рівне)

By on 02.12.2009

Школа, яка змінить Світ9 грудня у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбудеться лекція Г.Р.Кандибура «Школа, яка змінить Світ» або «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО вже СЬОГОДНІ» Лекція безкоштовна. На ній Ви почуєте не тільки про модель якісно нової загальноосвітньої школи, але також дізнаєтесь про конкретні кроки щодо трансформації сучасної класно-урочної системи в якісно новий навчально-виховний процес.

Основні особливості нової системи викладені у книзі Г.Р.Кандибура «Школа, яка змінить Світ», і з якою можна ознайомитися на сайті: www.kandibur.com (сторінка "школа"). Ця книжка частково друкувалась у 2009 році в журналах «Управління школою» і «Післядипломна освіта».

Запрошуємо на цю зустріч представників Управлінь освіти, директорів шкіл, вчителів, батьків.

Передбачається, що за результатами цієї лекції-зустрічі, визначаться конкретні школи (повні середні), яких зацікавить можливість залучитися до проведення експерименту з впровадження якісно нової навчально-виховної системи.

Після цього (за участю Г.Р.Кандибура) в цих школах почнеться різнопланова і кропітка спільна підготовча робота щодо проведення експерименту, включаючи оформлення відповідних документів у Міністерстві освіти і науки України.

Чекаю на зустріч з Вами!
З найкращими побажаннями – Георгій Романович КандибурEmail: mail@kandibur.org

Cайт: kandibur.comм. Дніпропетровськ

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply