У Рівному дільничний інспектор став жертвою сімейного скандалу

By on 15.01.2008

Прибувши з напарником на виклик, міліціянт намагався з’ясувати причини сімейного скандалу. Натомість від голови родини чоловік отримав кілька ударів руками та ногами в обличчя. 

О 10-й годині ранку 30-річний Анатолій Яроменко поспішав із напарником на виклик до будинку по вулиці Князя Романа. З чергової частини повідомили, що там сімейна сварка, і чоловік лупцює дружину. Після візиту постраждалим став один із правоохоронців.

Анатолій Яроменко, старший дільничний інспектор: «Я вирішив допомогти напарнику, бо по закону нам не можна по одному виходити на такі виклики. Жінка сиділа на лавці, і ми брали в неї свідчення. Вона сказала, що чоловік закрився у квартирі з сином, і не пускає її додому. Тут він вийшов, і пішов. Я представився, і кажу: треба дати свідчення, а він хоч би що. Я біжу за ним, і тут він розвертається, і б’є мене прямо в лице. 

Більше нічого не пам’ятаю, бо прийшов до тями у «швидкій».

Олег Шрам, старший слідчий прокуратури м. Рівного: «Він наніс працівнику міліції удар в обличчя, а потім добивав ще й ногами по голові. У постраждалого черепно-мозкова травма та перелам носа».

Проти зловмисника, 29-річного Олександра, порушили справи за двома статтями Кримінального кодексу: за вчинення опору працівникові міліції та завдання йому тілесних ушкоджень.

Олег Шрам, старший слідчий прокуратури м. Рівного: «Максимальне покарання – до 5 років позбавлення волі. Зараз він перебуває у слідчому ізоляторі. Він від дачі будь-яких свідчень відмовився, і був тверезий».

Дружині затриманого міліціянти порадили зняти побої та продовжити справу вже в суді.

Олег Шрам, старший слідчий прокуратури м. Рівного: «За насильство в сім’ї він був притягнений до адміністративної відповідальності. Дружині потрібно вже звертатися до суду, бо це справи особистого провадження». ugg

Вже кілька днів постраждалий міліціянт перебуває в лікарні. Каже, почувається вже краще. І додає, що це перший випадок за 7 років його роботи дільничним. Втім, зла на свого кривдника не тримає. Хоча й дивується, чому він і досі не прийшов до нього, принаймні, вибачитися.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply