У Рівному стартує ІV Всеукраїнський чемпіонат з футболу серед школярів

By on 08.12.2008

ФутболУ Рівному стартує ІV Всеукраїнський чемпіонат з футболу серед школярів, який проводиться за підтримки Міністерства освіти та науки України. Реєстрація команд відкрита до 19 грудня.

Паралельно зі змаганнями юних футболістів пройдуть ІІ Всеукраїнський чемпіонат груп підтримки та он-лайн конкурс футбольних прапорів для вболівальників.

Яскраві футбольні змагання об’єднають школярів 12-15 років із 64 міст України. На переможців чекають призи: чемпіони отримають поїздку до Німеччини на футбольний матч чільних європейських клубів, найкращі танцівниці - майстер-клас із відомим українським хореографом, автори найкращого прапора – символу команди теж отримають винагороду. 

Мета чемпіонату зробити ідею здорового та активного способу життя модною серед молоді.

Заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко:

«Міністерство освіти і науки України заохочує всі ініціативи, спрямовані на розвиток фізичного виховання і спорту серед молоді. Тому міністерство вже не перший рік активно підтримує Всеукраїнський шкільний чемпіонат з футболу. Тому Чемпіонат вже внесений до календаря спортивних заходів Міністерством освіти та науки України». http://www.kaskad-yurist.ru/

Чемпіонат традиційно складатиметься з чотирьох етапів:

* кваліфікаційний (20–21 грудня 2008 р.)

* міський (21–22 березня 2009 р.)

* регіональний (11 квітня 2009 р.)

* національний (16 травня 2009 р.)

Фінальна гра відбудеться 16 травня на одній із центральних площ Києва. У ній візьмуть участь чотири команди – переможці регіональних ігор.

За свою трирічну історію чемпіонат об’єднав понад 38 000 учнів із різних куточків України. «DJUICE ГОЛ 2009» анонсується у 2 799 школах у 64 українських містах. Чемпіонат об’єднує спорт, здоров’я та активний спосіб життя, гравців і вболівальників, хлопців і дівчат, дітей і батьків.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply