Уряд Канади розвиває українські підприємства

By on 09.12.2009

ІнноваціїЦьогоріч біля 10 спільних канадсько-українських проектів з розвитку інновацій реалізовано на Рівненщині.

Канадська експертно-сервісна організація (CESO) – установа, діяльність якої на 100% фінансується Урядом Канади. У 2009 році вона стала одним із найбільших консалтингових партнерів для підприємств Рівненської області. Цьогоріч біля 10 спільних канадсько-українських проектів з розвитку інновацій реалізовано на Рівненщині.

Зокрема, на сьогодні, на клеванському підприємстві «Колор С.І.М.» (яке за досить короткий час утвердилось на ринку, як виробник національного масштабу лакофарбової продукції та авто-розміточних матеріалів) працює досвідчений експерт з Канада Роджер Гайвард, президент $400 мільйонної канадської компанії «Rohm and Haas», що прибув на підприємство як бізнес-консультант CESO.

Маючи у своєму складі висококваліфікованих українських та зарубіжних спеціалістів та використовуючи найновіші європейські технології, компанія поставила перед собою амбіційну мету: стати лідером серед вітчизняних виробників матеріалів для дорожньої розмітки, авторемонтних та промислових матеріалів та вийти на закордонні ринки. Окрім канадського експерта, допомагатиме у цьому процесі і Рівненське представництво Держінвестицій, організатор Рівненського обласного конкурсу інноваційних бізнес-планів «Час твого бізнесу», одним із переможцем якого стало ТОВ «Колор С.І.М.». На контролі у зазначеного представництва питання щодо пошуку іноземних партнерів та залучення інвестицій, або кредитних коштів у сумі 1000 000 євро для завершення будівництва та запуск нового заводу хімічного синтезу – першого на пострадянському просторі.

Першим кроком у реалізації амбітних планів підприємства, стало звернення до Рівненського представництва Держінвестицій, котре є офіційним партнером CESO в області. У відповідь на запит «Колор С.І.М.» був відібраний експерт із 35-річним досвідом у галузі хімічної індустрії - Роджер Гайвард із Елістона, Онтаріо.
Прибувши до клієнта на Рівненщину менше тижня тому, пан Гайвард уже розпочав розслідування, що стосувались продукції компанії, ознайомившись детально із її різновидами: акрилова фарба, холодний спрей-пластик, холодний агломератний пластик, термоаглемератний пластик, терморельєфний пластик, антикорозійні грунти-праймери, грунтовки-наповнювачі, алкидні, акрилові фотоемалі, системи гарячої/холодної покраски, авторемонтні, промислові матеріали та ін. безкоштовні оголошення

На разі мета експерта – розширення асортименту нових видів продукції розміточних, авторемонтних та промислових матеріалів, вдосконаленням процесу функціонування компанії задля пошуку гідного партнера за кордоном. Після чого містер Гайвард займеться розробкою плану виходу продукту клієнта на міжнародні ринки.
Клієнт же отримав натхнення задля продовження своєї справи - зростання компанії та збільшення прибутку!


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply