Вбивство пенсіонерів на Рівненщині (Відео)

By on 27.11.2007

РівненщинаЖінку із пробитою головою міліціонери знайшли у будинку, а чоловіка неподалік їх садиби у лісі. Мотив цього вбивства не зрозумілий навіть досвідченим слідчим, адже у будинку пенсіонерів лежала чимала сума грошей, яка вбивцю не зацікавила.

{mosimage}Однією з версій, яку опрацьовують зараз правоохоронці, є вбивство з метою помсти.

На віддаленому хуторі Завалля на Млинівщині вбито подружжя пенсіонерів. Тіла загиблих виявили не відразу. Через 4 дні до хати загиблих прийшли міліціонери.

Першим забив на сполох син Віри та Петра Остапюків, який живе у Луцьку. Він не міг додзвонитися на мобільний, який залишив батькам.

Микола Остапюк, син загиблих: «Сестра дзвонила, потім я дзвонив зі свого мобільного. Значить, не получалося так вийти, я подзвонив до свого сусіда Володі. А він мені сказав, що батьків вже немає серед живих. Я приїхав і побачив – батько в лісі, мати в хаті, крові повно».

Анатолій Перетятко, Млинівський міжрайонний прокурор: «Попередньою причиною смерті жінки є відкрита черепно-мозкова травма, перелом кісток черепа, забій головного мозку. А смерть чоловіка теж настала внаслідок відкритої черепно-мозкової травми, перелому кісток черепа. І, так би мовити, сприяло настанню смерті факт переохолодження вказаного чоловіка».

На місці слідчі вилучили речові докази для проведення експертизи. Втім мотиви злочину незрозумілі, адже пенсіонери жили дружно, ні з ким не сварились, та й з сусідів на хуторі поруч з ними живе лише літня жінка з сином.

Ольга Копилова, голова Торговицької сільської ради: «Чоловіка я знаю краще, бо він працював на тракторній бригаді ковалем дуже багато років. Чоловік відповідальний. Жінка в нього менше ходила в село. Тому що вона хворіла, казали. Сім’я жила в достатку. Багато тримали худоби, випасали. Мали своє хазяйство велике».

Експерти встановили, що після удару по голові 75-річний Петро жив ще добу, поки не замерз у лісі, куди, за припущенням правоохоронців, він тікав від убивці. Аби чоловікові вчасно надали медичну допомогу, він би вижив.

Син Микола і досі не вірить у те, що сталося. Втім впевнений, що до хати його батьків вбивця прийшов не з ціллю наживи.

Микола Остапюк, син загиблих: «Гроші не взяті, грабєжа в хаті не було. Просто якесь вбивство з ціллю помсти. Тому що на столі лежала, батько получив пенсію, лежала 1000 гривень, і її ніхто не зачепив. Міліція не говорить, це є тайна слідства. Що вони можуть говорити».

Анатолій Перетятко, Млинівський міжрайонний прокурор: «Під час огляду місця події не було зафіксовано факту порушення розташування предметів у помешканні. В полі зору працівників міліції знаходиться ряд осіб, які перевіряються на причетність до даного злочину. Вживаються всі можливі заходи для його швидкого розкриття».

Зараз слідчі відпрацьовують кілька версій навмисного вбивства. Подружжя поховали на кладовищі, неподалік хутора. Вони не дожили до свого золотого весілля 2 дні.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply