Вбивство в Рівному 28-річного водія (Відео)

By on 04.02.2008

Рівне, автовокзалУ Рівному троє молодиків, серед яких неповнолітній, забили до смерті водія маршрутки. Чоловік помер під час надання йому медичної допомоги.

Серед затриманих - два рідні брати, які є синами судді апеляційного суду області.

Біля одного з кафе на вулиці Коперніка виявили непритомного 28-річного жителя села Орв’яниця Руслана Янчарука. На обличчі постраждалого були численні забої, подряпини та синці. Лікарі, які приїхали на місце виклику, не встигли допомогти молодому чоловіку. Він помер прямо у кареті швидкої.

Того ж вечора працівники міліції встановили усіх причетних до його побиття.

Віталій Чубаєвський, начальник МВ ВС Рівного: «Вони були в кафе, за різними столиками. Почалася словесна перепалка, а потім вийшли на вулицю і почали битися».

Правоохоронці кажуть, що троє затриманих били Руслана по-звірячому: руками та ногами й переважно по голові. Тим часом один із товаришів постраждалого накивав п’ятами і залишив Янчарука з нелюдами.

За що забили до смерті Руслана, його друзі та колеги - водії міжміських маршруток, не розуміють й досі.

Василь Сичик, роботодавець загиблого: «Він півроку, як подав документи ПМЖ у Прибалтику, там виграв конкурс і мав займатися перевезеннями. І тут дзвонить його сестра, каже - трапилася біда, побили Руслана, буде похорон. Я ще такого не бачив - було усе село на похороні. Побили ці малолєткі так його. Як ховали, страшний був, побита голова. Він не міг бути зачинщиком бійки. За цей час, що він у мене працює на маршруті, я від нього жодного поганого слова не чув, пасажири його любили».

Тетяна Соколюк, знайома загиблого: «Мені кажеться, він і мухи не обідить. Був сиротою, ходив до мене пити каву. Я матюка від нього не чула. Я вважаю, їх покарати треба, ми ж усі під Богом ходимо».

Василь Загіней, приватний перевізник: «Чудовий хлопець. Я хотів забрати його до себе на роботу, він був дуже відповідальний.

Справа вже порушена, і винні мають бути покарані».

Маршруткою сполученням «Рівне-Пляшева» Руслан возив пасажирів упродовж 4-х років. Колеги загиблого запевняють, якщо його вбивць не покарають, тоді вони страйкуватимуть.

Попри те, що кримінальна справа порушена, у міліції ще не готові назвати остаточну причину смерті Руслана Янчарука, оскільки немає результатів експертизи.

Можливо, через те, що двоє з трьох затриманих, які збивали молодого чоловіка, є синами одного з суддів Рівненського апеляційного суду.
//З Рівненської області Тетяна Корпусова, Дмитро Шамшин, НТН

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1202142900.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply