Відкрий свій інноваційний потенціал!

By on 16.09.2009

ІнноваціїЗ таким лозунгом прийшли спеціалісти Рівненського представництва центру інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій до студентів Рівненського державного гуманітарного університету. Метою даного візиту було донести інформацію студентам спеціальності «Економічна кібернетика» щодо важливості використання інноваційних новітніх технологій та володіння інтелектуальним потенціалом, як пріоритетними напрямками загальнонаціонального розвитку.

11 вересня 2009 року відбувся освітній бар-кемп, де співробітниками Представництва Крістіною Мічкою (ведуча) та Артемом Плескачовим (технічний супровід) було проведено мультимедійну презентацію на тему «Відкрий свій інноваційний потенціал. Через інновації до Європи!», котра була розроблена в рамках участі у проекті «Українська майстерня європейської інтеграції» (проект організували Інститут Політичної Освіти та Об‘єднання українців у Польщі, за підтримки програми «Польська допомога» МЗС Республіки Польща).

Студенти-учасники бар-кемпу мали змогу дізнатись про перспективи та виклики, пов’язані з отриманням Україною членства в ЄС, а також про необхідність посилити свою спроможність до креативності та інновацій як ключового фактору соціального, економічного та особистісного розвитку. Адже Європейський Союз визначив 2009 рік – роком креативності та інновацій, ставлячи акцент на розвиток таланту та людської можливості до інновацій. Завданням року є не тільки відкрити цей потенціал, а й реалізувати його, у чому ми є солідарними з Європою.

Особливий інтерес у студентів-кібернетиків викликала саме інформація про державну політику у сфері інвестицій та інноваційної діяльності та особливості національної інноваційної системи, а тобто про діяльність Державного агентства України з інвестицій та інновацій – центрального органу виконавчої влади із спеціальним статусом у сфері інновацій. Молоді люди зацікавились можливістю долучитись до інноваційного процесу, усвідомлюючи важливості впровадження європейських стандартів та цінностей для забезпечення конкурентоспроможності на світовій арені та готовності витримати виклики глобалізованого світу.

Креатив, інновації, талант, творчий та інтелектуальний потенціал, Європа, насправді - це слова-синоніми, які визначають наш майбутній напрям руху. Молодим людям слід опанувати науку креативу, адже інновації несуть технологічний прогрес та зростання добробуту усіх довкола, роблячи свою країну багатшою, а громадян заможнішими.

Рівненське представництво

ДБУ «Північно-західний регіональний центр інноваційного розвитку»

Крітіна МІЧКА, головний спеціаліст

E-mail: rivneinnovation@gmail.com

URL: http://www.intelpro.net

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply