Випускник 11-го класу викинувся з будівлі (Відео)

By on 19.05.2008

РівнеПравоохоронці поки відкинули версію про те, що парубкові допомогли загинути. На місці трагедії слідчі знайшли передсмертну записку, в якій хлопчина вибачається перед матір’ю, але не пояснює мотиви свого вчинку.

В той же день з 9-поверхівки по вулиці Макарова зістрибнув 17-річний Олег. Після двох випадків самогубства юнаків влада Рівного прийняла рішення обмежити вихід на дахи багатоповерхівок.

На подвір’ї рідної гімназії школярі та вчителі прощалися з випускником 11-Б класу Олександром Олексійчуком, якого кілька днів тому знайшли непритомним у смітнику. Правоохоронці припускають, що хлопчина туди впав, коли викинувся з даху 14-поврехівки. Обставини загибелі 17-річного хлопця шокували всю школу.

Зоя Макарчук, директор Рівненської гуманітарної гімназії: «Був учасником гри «Що? Де? Коли?». І в гімназії, і в місті, і позв містом виступав дуже часто. Людина, яка любила життя, мав плани на майбутнє. Планував навчатися у Водному інституті, збирався складати туди екзамени вступні. Він дуже любив маму, і завжди допомагав їй по господарству. Навіть натяку на те, що у нього були проблеми і хвилювання, не було».

Олександра з вулиці Київської одразу доправили до реанімації, де він помер за кілька годин. Що спонукало хлопця до самогубства ні слідчі, ні знайомі загиблого пояснити не можуть. Втім, версію, що учня могли скинути, поки відкинули, оскільки Сашко залишив прощальну записку, яку вмістив на трьох аркушах свого блокноту.

Віталій Чубаєвьский, начальник МВ УМВС України у м. Рівному: «На місці пригоди було виявлено записник, в якому дана особа вибачається перед мамою, друзями».

Того дня Олександр залишив мобільний вдома, і без нього мати не могла знайти сина. Весь вечір телефонувала до друзів хлопця, але ті казали, що не бачили його. Описала прикмети сина і в міліції, але це не дало результату.

Зоя Макарчук, директор Рівненської гуманітарної гімназії: «Матір обдзвонила усі лікарні, і там їй сказали вже вранці, що є схожий за описом. Тоді вона пере телефонувала класному керівнику, і ми дізналися, що Сашко помер. Ми приїхали до неї додому, але вона каже, що й досі нічого не знає».

Не бачила матір і передсмертної записки сина, яку вилучили слідчі. У ній хлопець вказує навіть на те, як організувати його похорон. Та чи справді Сашко писав її власною рукою має визначити експертиза. Тетяна Корпусова, Дмитро Шамшин, Рівненська область, НТН.

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1211177280.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply