Вітер перекинув фуру (Відео)

By on 23.02.2008

Рівне, фураСильний вітер із дощем атакують Україну. Та найбільше дісталося Рівненщині. Там майже сто населених пунктів лишилися без струму. У багатьох селах та містечках пошкоджені покрівлі будинків, шкіл та медичних установ.

Сила вітру була такою, що поривом на трасі Київ-Чоп перекинуло вантажівку з причепом.

О восьмій ранку Богдан Тарнавський на вантажівці рухався трасою Київ-Чоп. Чоловік і досі не оговтався від того, що трапилося, – несподівано шалений вітер перекинув його автомобіль.

Богдан Тарнавський, водій: «Піднявся тільки на горку, і великий шторм почався. Три машини йшло впереді і ще одна ззаді йшла, прицеп почало піднімати, і зразу положило автоматично на сторону, даже скорості не було. В цей момент машину підняло і положило».

Більше трьох годин знадобилося мнсникам і даішникам, щоб підняти вантажівку. Для цього задіяли дві спецмашини.

Шофер за медичною допомогою не звертався. Каже - ушкодження незначні. Чого не скажеш про авто. Пригода на трасі спричинила великі затори. Фурам і легковикам довелося кілька годин чекати.

Негода на Рівненщині зчинилася вночі. І вже знеструмила сотню населених пунктів. Штормове попередження синоптики не передавали.

Сергій Солончук, заступник керівника ГУ МНС в області: «Внаслідок сильного шквального вітру, який стався сьогодні на території Рівненській області, 9 районів знаходиться без електропостачання, це сорок ЛЕП та 529 ТП, в результаті чого 92 населених пункти без електропостачання.

Навіть цей сильний вітер завдав шкоди автомобілю, який рухався з Києва на Львів. Зараз силами МНС проводиться міроприємство по його підняттю».

Ближче до обіду вітер трохи вщух. Проте надзвичайники просять людей бути обережними.

Своєю чергою, енергетики задіяли усі можливі ремонтні бригади, щоб відновити енергопостачання вже найближчим часом.
//Інна Білецька, Микола Василюк, Рівненська область, НТН

{flvremote}http://ntn.tv/i/nvideo/1203779340.flv{/flvremote}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply